Nagu kurdavad Boostedti elanikud, "ei tunne nende linna enam keegi ära" pärast seda, kui sinna koliti 1200 migranti – kasvatades elanike arvu 26 protsendi jagu.

Linnapea Hartmut Königi kinnitusel on nüüdseks 4600 elanikuga Boostedt pärast migrantide majutamist sõjaväekasarmutesse drastiliselt muutunud, vahendab Voice of Europe.

"Asi on lihtsalt käitumuses," selgitab König. "Näiteks varastatakse kauplustest asju. Ise olen kogenud seda: kolm pagulast jalutavad kõnniteel, ega jäta piisavalt ruumi naisele, kes tuleb vastu vankri ja lapsega.

Nad ei anna teed – naine peab tänavale minema, et neist mööda saada."

Ta ütles, et see on vaid üks juhtum, kuid annab pildi atmosfäärist.

"Lisaks jätavad nad [endast maha] hunnikute kaupa prahti ning kasutavad iga saadaolevat kohta selleks, et seal istuda ja õlut juua," lisas ta.

Ühe eakama elaniku sõnutsi ei tee migrandid midagi ja lihtsalt istuvad igal pool. Ning "keegi ei tunne meie linna enam ära – Boostedt oli üks ilus koht, kena koht elamiseks. Nüüd on ta natuke teistsugune ja keegi ei tea, mida tulevik tuua võib."

Sedasama uudist kajastades lisab InfoWars video, milles sakslased valavad välja oma frustratsiooni kantsler Angela Merkeli peale, kes 2015. aastal piirid avas ning andis vähemalt miljonile Lähis-Idast ja Aafrikast pärit rändajale võimaluse Saksamaale valguda.

"Mitte iial, kuni elan, et hääleta ma enam sinu poolt," tõotab Merkelile tulivihane kodanik.

https://www.youtube.com/watch?v=PwozyE_D0xA

Läinud nädalal vahendas InfoWars, kuidas Saksamaalt kolis tagasi Iraaki seal Islamiriigi käes vangis olnud jaziidi neiu.

Otsus sündis pärast seda, kui talle tuli Stuttgardi uulitsail vastu endine piinaja – nüüdne pagulane.

Üks saksa kurbmäng ehk põgenemine Vaterlandist