Telekanali MSNBC eetris arutati elavalt hirmude üle, et president Donald Trump üritab õõnestada meediat. Läks nii, et Mika Brzezinski lobises välja avaliku saladuse: meedia töö on "tegelikult kontrollida täpselt, mida inimesed mõtlevad."

Joe Scarborough: "Täpselt. See on täpselt see, mida ma kuulen. Mida Yamiche ütles, on see, mida ma kuulen kõigilt Trumpi toetajatelt, kellega ma räägin, kes olid Trumpi toetajad ja on siiani Trumpi toetajad. Nad panevad, et, "Jep, teie vennad lähete segi. Ta teeb – mida te imestate? Ta teeb täpselt seda, mida ta lubas teha.""

Mika Brzezinski: "Noh, ma arvan, et see on ohtlik, saad aru, siin on see kuristik, et ta üritab õõnestada meediat ja mõelda välja omaenda faktid. Ja võibolla, et sel ajal kui tööpuudus ja majandus halvenevad, võibolla on ta sõnumiedastust niivõrd õõnestanud, et ta saab tegelikult kontrollida täpselt, mida inimesed mõtlevad. Ja see, see on meie töö."

Kõik stuudios viibijad võtsid kuuldut stoiliselt.

Kui Trump võitis valimised, lagunes teine MSNBC ankur Rachel Maddow lausa koost: "Te olete ärkvel, muuseas… Ja samuti … see pole mingi luupainaja … te pole surnud ja põrgu läinud…" Vaadakem ja meenutagem: