Silt: ERR


Ivan Makarov: kellade sulatamise aeg

Ajal, kui Venemaa võtab vastu aina uusi teisitimõtlejate reaalseks vangistamiseks mõeldud seadusi, töötab ka praegune Eesti valitsus uute „vihakõnesteadusega", millega kaasneb reaalne vanglakaristus.

Ivan Makarov: politruk Oidsalu ja staršina Aeg

Demokraatlikus Eesti Vabariigis on tänaseks kujunenud olukord, kus võimud ei rakenda küll füüsilisi mahalaskmisi, kuid kasutavad koroonapiiranguid, peavoolumeediat, seaduseloomet ja majanduslikke õõnestusmeetmeid selleks, et likvideerida "klassivaenlasi" ja "valgekaartlikke organisatsioone", kirjutab Ivan Makarov.

Ivan Makarov: ERR on surnud, elagu Sirperr!

Kui lüüa kokku kõik need eestlaste rahad, mis lähevad ERRile, Sirbile ja paljudele teistele eestlust viimastel aastakümnetel vaenavatele meediaüksustele, kõrgkoolide raudhartlebistidele ja õelatele vabaühendustele, siis läheb sellise estofoobia ülalpidamine meile maksma ilmselt kordades rohkem, kui on meie kaitsejõudude eelarve.

Ivan Makarov: lumi sädeleb ja mustad varjud kaovad…

Eestlastel on aasta viimase päeva ärasaatmine väga omamoodi: no ikka rõõmustatakse, süüakse-juuakse, istutakse koos, pannakse pidu, hõisatakse, lastakse rakette – aga ka naerva ja ülevoolavas tujus eestlase silmanurkades võib märgata nagu mingit seletamatut kurbust.

Leht 1 / 13