Madal tase: popmuusik Ewert Sundja kujutas perega meelevaldusel käies Henn Põlluaasa fekaalihunnikuna

Popmuusik Ewert Sundja. Foto: Scanpix

Laupäeval Hirve pargis toimunud valitsuse vastasel meelevaldusel osales teiste seas popmuusik Ewert Sundja koos oma perega. Kui Sundja ise hoidis kukil oma last, siis tema abikaasa käes oli loosung, millel kujutati EKRE ridadesse kuuluvat parlamendi esimeest Henn Põlluaasa fekaalihunnikuna.

SAPTK juhatuse esimees Varro Vooglaid tegi Facebookis Sundja suunal kriitilise märkuse, kirjutades lakooniliselt: “Kuidas siis nii, Ewert Sundja? See pole ju väärikas.”

Sundja ei võtnud aga kriitikat omaks ja süüdistas hoopis Vooglaidu ebaväärikas käitumises: “Ja kui juba väärikusele jutt läks, siis oleks ka Sinult, Varro, oodanud väärikamat ja vähem click-bait maigulist postitust. Et sul ka nädalavahetusel midagi targemat teha pole, kui mind oma FB lehel näidispooma hakata.”

Kuidas siis nii, Ewert Sundja? See pole ju väärikas.

Posted by Varro Vooglaid on Laupäev, 14. September 2019

Vooglaid vastas omakorda: “Sa lähed kogu oma perega meeleavaldusele ja võrdled endale ebameeldivat konservatiivist parlamendi esimeest fekaaliga. Mina juhin viisakalt tähelepanu, et see ei ole väärikas. Selle peale süüdistad sa mind enese näidispoomises. Midagi siin ei klapi, või mis?”

Järgnes allpool esile toodud sõnasõnda. Milline hinnang Sundja käitumisele anda, see jäägu lugejate otsustada.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA