Politsei tänavu veebruaris Attendornis, kus arreteeriti kaks Islamiriigiga seotud alžeerlast. Foto: Bernd Thissen, AFP/Scanpix

Me oleme liiga väike rahvas, et lasta endale valetada ning lasta end sundida mentaalsesse orjusse "uute normaalsuste" juurutamise abil, kirjutab Roland Tõnisson, esitades masendavat statistikat sisserändajate poolt toime pandud kuritegudest Saksamaal vaid ühe kuu lõikes.

Sel ajal kui meile räägitakse illegaalse immigratsiooni mitmetest võludest ja serveeritakse seda majandusime eeldusena, võiksid ka meie "globaalse silmaringiga" kodanikud ja eelkõige poliitikud heita pilgu Saksa politseistatistikale, millest siinkohal toome ära vaid murdosa migrantide poolt Saksamaal 2016. aasta oktoobris sooritatud mõrvadest, seksuaalsetest rünnakutest ja vägistamistest.

Meilgi on näha, et julgeolekustruktuurid ei kiirusta uurima migrantide poolt sooritatud seadusrikkumisi, kuna "puudub avalik huvi". Seega on meil Eestis loomisel kõik tingimused selleks, et varjata migrantide kuritegusid ning sulgeda migratsioonikriitiliste inimeste ja organisatsioonide suud senikaua, kuni toimepandu ei ole sellise raskusastmega, et seda kuidagi varjata ei saa.

Eesti poliitilisel "ladvikul" on tegevuskavaks oma agenda, mida nad rahva käest ei ole kindlasti mitte saanud. See on, kõige lihtsamalt öeldes, oma valijate usalduse kuritarvitamine. Immigratsioonikvoodi kummitaoline venitamine, Rail Balticuga seonduvate lepete salajane sõlmimine ilma, et sellest teavitataks avalikkust, kõikvõimalik ärmatamine ja rollotamine ning rahva naeruvääristamine – see on sisuliselt ühe partei aastatepikkuse valitsemise tagajärg. Sellest, kuidas suhtub riiki ja rahvasse uus koalitsioon, räägib selgelt keelt ka selle entusiastlik hoiak uue raudtee suhtes, mis viib rahva õnnele ja majanduslikule õitsengule nagu bolševistlik aurumasin.

Tänagi räägitakse meile eestluse ümberhindamise vajalikkusest, illegaalse immigratsiooni hüvedest Euroopale ja sellega seonduvast majanduse elavnemisest. Otsapidi on selles ka tõtt. Tõepoolest on illegaalidest ka majanduslikult palju kasu, kuna nad annavad vähemalt Saksamaal ja mujal Euroopas üha enam tööd politseile, kiirabile ja tuletõrjele.

Samas esitab pagulaspoliitika Saksa maksumaksjatele 2016. aasta eest umbes 19,91 miljardi euro suuruse arve, mida on palju enam kui arvestatud. Väljaande Die Welt poolt Saksa liidumaade majandusministrite seas läbi viidud küsitlus näitas, et kulud illegaalsete immigrantide ülalpidamiseks suurenesid umbes 3 miljardi euro võrra. Suurim kulude tõus oli Alam-Saksimaal, kus planeeritud 1,28 miljardi euro asemel tuleb välja käia 1,9 miljardit. Põhja-Rein-Vestfaali liidumaa kulud 0,6 miljardi võrra 4,6 miljardini, Berliini arve on 400 miljoni ja Hamburgil 200 miljoni võrra suurem.

11 liidumaad pidi eraldama rohkem raha pagulastele ning vaid 4 (Baier, Brandenburg, Saksi-Anhalt ja Saarimaa) jäid eelarve piiresse.

Illegaalide poolt on samas mööduva aasta jooksul toime pandud 2125 registreeritud seksuaalse ahistamise juhtumit ja 199 vägistamist. 380 korral on seksuaalsed ahistamised toimunud avalikes ujulates. Mittekodanikud on sel aastal toime pannud 319 mõrva ja 14 korral on ohvriks olnud alaealine.

Merkeli külalised on sooritanud 59 terrorirünnakut ning 112 surmaga lõppenud süütamist.

Saksa põliselanike rühm XY Einzelfall ("XY Üksikjuhtum") üritab riigis toimuvast informeerida massimeedia poolt uinutatavat elanikkonda. XY Einzelfalli andmeil häiritakse naisi tänavatel pidevalt. Naiste pilgud peavad illegaalide lähedal olles olema suunatud alla, ent ka see ei aita. Mõningaid vanemaid naisi on rünnatud nende kodudes.

Kölnis, kus riigimeedia sõnul ollakse eeloleva aastavahetuse ajal valmis naiste kaitsmiseks suurendama kümnekordselt politseijõude, tehti eelmise aastavahetuse järel politseisse 1222 avaldust. Jõustruktuurid on külmutanud 211 juhtumit seoses tõendusmaterjali vähesusega.

Kõnekas on ka Saksamaa poliitilise juhtkonna seisukoht rakendada passiivselt jõude naiste kaitsmiseks, mitte kurjategijate ohjeldamiseks ja neutraliseerimiseks. Saksamaa poliitiline juhtkond on illegaalse immigratsiooni küsimuses võtnud sisse kaitsepositsioonid.

Saksa politsei kriminaalraportites kasutatakse hulganisti poliitiliselt korrektseid eufemisme kirjeldamaks võõramaise taustaga kahtlustatavaid, et vältida terminite "migrant" või "moslemist immigrant" kasutamist.

1. oktoober. Kaks "lõunamaise välimusega" (südländische Erscheinung) meest vägistasid 23-aastase naise Lüneburgis. Naine kõndis pargis koos oma väikese lapsega, kui kaks meest lähenesid talle selja tagant. Mehed sundisid last pealt vaatama, kui nad kordamööda vägistasid tema ema.

"Araabia keelt kõnelev lõunamaalane" (Südländer, sprach Arabisch) üritas vägistada 34-aastast naist Volksgartenis. Mees jooksis minema, kui naine surus oma sõrmed tema silmadesse.

"Lõunamaalane" (südländischen Teint) pussitas 12-aastast tüdrukut Kirchdorfis.

"Lõunamaalane" paljastas end Legdenis kahele tüdrukule, vastavalt 8- ja 10-aastasele.

2. oktoober. 19-aastane migrant Marokost vägistas 90-aastase naise, kui see oli lahkumas kirikust Düsseldorfi all-linnas. Politsei kirjeldas ründajat kui "aafrika sugemetega lõunaeurooplast". Hiljem selgus, et tegemist oli Hispaania kodanikust marokolasega.

"Tõmmu aafriklane" (dunkler/afrikanischer Typ) ründas seksuaalselt 22-aastast naist  Altöttingis.

3. oktoober. "Lõunamaise välimusega" isik (südländisch ausgesehen) üritas endaga kaasa viia 14-aastast tüdrukut Landaus. Mees jooksis minema, kui tüdruk aktiveeris elektroonilise vile (akustischen Notfallstick).

4. oktoober. "Lõunamaalase väljanägemisega" (südländisches Erscheinungsbild) mees paljastas end mänguplatsil kahele lapsele, vanuses 8 ja 10 eluaastat.

15-aastane tüdruk lõi Goldbeckis noaga 16-aastast Afganistanist pärit migranti, kes teda pidevalt ahistas.

5. oktoober. Süürlasest mees ründas seksuaalselt 14-aastast tüdrukut, kes oli Gießenis jalutuskäigul koos oma vanaemaga.

"Lõunamaalane" (südländisch aussehenden Täter) ründas seksuaalselt kahte tüdrukut (16- ja 17-aastast) Böblingeni raudteejaama ees.

"Tumedanahaline" (dunklere Haut) mees ründas seksuaalselt 30-aastast naist jalgrattateel Oberurselis.

"Tumedanahaline" mees (dunkler Hautfarbe) ründas seksuaalselt 21-aastast naist Ulmis.

6. oktoober. Saksa keelt halvasti kõnelev mees ründas seksuaalselt 16-aastast tüdrukut Weingartenis.

"Must aafriklane" (Schwarzafrikaner) ahistas 27-aastast naist Braunschweigis.

7. oktoober. Põhja-Aafrikast pärit migrant ründas seksuaalselt 25-aastast naist Stuttgartis.

8. oktoober. 26-aastane Süüriast pärit varjupaigataotleja üritas vägistada 36-aastast naist Böblingeni pargis.

25-aastane süürlane käperdas 15-aastast tüdrukut Moersis. Tüdruk lõi teda näkku. Mees kutsus politsei ja süüdistas tüdrukut ründamises. Mees vahistati.

33-aastane alkoholijoobes "migrant Lähis-Idast" (Zuwanderer aus dem Nahen Osten) ahistas seksuaalselt naist Krefeldis.

9. oktoober. 22-aastane Eritreast pärit migrant ründas seksuaalselt 23-aastast naist Lispenhausenis.

Saksa keelt halvasti rääkiv mees ahistas seksuaalselt 23-aastast naist Bietigheim-Bissingenis.

10. oktoober. 26-aastane varjupaigataotleja Pakistanist ründas seksuaalselt 24-aastast naist Bad Hersfeldis.

"Tumedanahaline" (dunkelhäutig) mees ründas 21-aastast naist Stuttgartis rongis.

11.oktoober. Migrant käperdas ja silitas 7-aastast tüdrukut bussis Demenis.

"Põhja-aafriklane" käperdas nelja tüdrukut Mannheimi metroos.

"Lõunamaalane" ründas Weselis 19-aastast naist.

31-aastane migrant Süüriast paljastas end Markgröningenis 24-aastasele naisele.

"Lõunamaise välimusega" mees paljastas end 14-aastasele tüdrukule Kevelaeris.

12. oktoober. Kaks "lõunamaise välimusega" meest ründasid Weikersheimis seksuaalselt 15-aastast tüdrukut.

21-aastane Liibüast pärit mees ründas Leipzigis seksuaalselt naisterahvast.

Aktsendiga saksa keelt kõnelev mees ründas Siegenis 36-aastast naist.

13. oktoober. 19-aastane Pakistanist pärit migrant ründas Monschaus füüsiliselt 18-aastast naist. Kui politsei oli teda toimetamas jaoskonda, lõi ta naispolitseinikku peaga.

"Tumedanahaline" mees paljastas end 16-aastasele tüdrukule Aichachis.

33-aastane mees mõisteti kuueks ja pooleks aastaks vangi 55-aastase naise vägistamise eest Heilbronnis.

20-aastane Malist pärit migrant mõisteti kaheks ja pooleks aastaks vangi Münchenist pärit 42-aastase naise seksuaalse ründamise eest.

14. oktoober. "Lõunamaise väljanägemisega" (südländisches äußeres Erscheinungsbild) mees ründas seksuaalselt Ahausis pargis 7-aastast tüdrukut.

Araabiapärase tätoveeringuga mees käperdas Gronau avalikus ujulas kahte 11-aastast tüdrukut.

Kaks "väga tumeda nahaga" (sehr dunkle Hautfarbe) meest ründasid kahte teismelist tüdrukut Bad Hersfeldis.

"Lõunamaalane" ründas 23-aastast naist Wilhelmshavenis.

15. oktoober. "Tumedanahaline" kahekümnendates eluaastates mees ründas seksuaalselt 77-aastast naist Bothfeldis. Politsei on veendunud, et see isik on vastutav ka nelja varasema rünnaku eest, mis toimusid juulis, septembris ja oktoobri alguses.

Olles mõni päev varem saabunud Saksamaale, ründasid kolm afgaani, vanuses 17, 24 ja 29 eluaastat, seksuaalselt kahte 14-aastast tüdrukut avalikus ujulas Gronaus.

Kaks 18-aastast Lääne-Aafrikast pärit migranti vägistasid Bremenis kaks 18-aastast tüdrukut.

"Tõenäoliselt välismaise väljanägemisega" (offenbar ausländischer Abstammung) mees ründas füüsiliselt naisterahvast Oranienburgi raudteejaamas. Kui 32-aastane mööduja sekkus naise kaitseks, ründas migrant teda, põgenes ja on siiani tagaotsitav.

16. oktoober. 16-aastane poiss ja tema 15-aastane sõbranna kõndisid Hamburgi südames asuva Alsteri järve kaldal, kui neid ründas selja tagant tundmatu isik ning lõi noa poisi selga. Tüdruku lükkas ta vette ning kõndis seejärel sündmuspaigast minema. Tüdruk pääses intsidendist tervelt, ent noormees suri saadud haavadesse. Kahtlusalune, "lõunamaise välimusega" mees on umbes kakskümmend aastat vana ja siiani tagaotsitav. Politsei sõnul ei olnud ohvreid röövitud ning ei ole teada teo motiivi. Näib, et kahtlusalune on pussitanud juhuslikke möödaminejaid, sest talle on selleks lihtsalt tulnud tuju. 29. oktoobril võttis vastutuse rünnaku eest enda peale Islamiriik, ent Saksa politsei kahtleb selles seoses.

Samal päeval vägistas 31-aastane pakistanlane Dresdeni pargis 26-aastase naise.

18. oktoober. "Lõunamaalane" ründas seksuaalselt 19-aastast naist Hildesheimis.

19. oktoober. 29-aastane süürlane astus kohtu ette süüdistatuna kümne lapse seksuaalses ahistamises Freiburgis ja Müllheimis. Ühe ohvri isa tegi ahistajast foto ning edastas selle politseile, ent ametivõimud vajasid tegutsemise alustamiseks kümmet päeva.

22. oktoober. 18-aastane somaallane mõrvas Neuenhausis 87-aastase naise.

24. oktoober. Seitseteist migranti piirasid Freiburgi raudteejaama lähedal sisse kaks naist ning ahistasid neid seksuaalselt. Vaid kolm neist, kõik Gambiast, arreteeriti. Nüüdseks on nad vabaks lastud. See seaduserikkumine sarnaneb uusaastaööl Kölnis ja teistes Saksa linnades toime pandud "grupiviisilise seksuaalse ahistamisega", nimega taharrush gamea, kui suur hulk migrante piiras sisse ja ahistas seksuaalselt naisterahvaid.

27. oktoober. 10-aastane tüdruk vägistati Leipzigis kui ta oli jalgrattaga teel kooli.

Kaks halvasti saksa keelt rääkivat meest ründasid seksuaalselt naist Fürstenzellis.

Võib ju öelda, et illegaalsed immigrandid ei ole sugugi halvemad inimesed kui eurooplased. Kindlasti on kõigil inimestel päikese all õigus õnnele, ent see ei tohi olla saavutatud teiste inimeste arvelt. Seega peame tõdema, et puud tuntakse tõesti tema viljadest. On tõsi, et mitte kõik illegaalid ja pagulased ei ole kurjategijad, ent kõik terroristid tänapäeva Euroopas on moslemitest migrandid, ja Euroopa on liiga arg, et selle probleemiga tegeleda. Selle asemel on asutud kaitsepositsioonidele ning tegeldakse enamasti vaid tagajärgedega.

On teada tõsiasi, et valitsejatele on antud mõõk selleks, et nad seda kasutaksid oma rahva ja maa kaitseks. Kui keegi on ihaldanud juhtivat kohta maa võimuorganites, siis peab ta teadvustama ka sellega kaasnevat vastutust. Kui ametikohta on taotletud vaid eneseimetluseks ja oma taskute täitmiseks, on tegemist rahva heaolu arvelt varastamisega. Seda kuritegu ei ole võimalik varjata ei ilusate loosungite ega võltsdemokraatlikkuse taha.

Me oleme liiga väike rahvas, et lasta end jätkuvalt röövida ja enda seljast mitut nahka koorida, lasta oma puudustkannatavatele liikmetele näkku sülitada. Ja eelkõige – lasta endale valetada ning lasta end sundida mentaalsesse orjusse "uute normaalsuste" juurutamisega.

Eestimaalane – ole objektiivne, ole teadlik ja tee õigeid valikuid!