Markus Järvi: homoideoloogiline ajupesu kogub tuure

Markus Järvi sõnul näitas möödunud nädal nn euroopalike väärtuse tegelikku palet. Nädalakommentaar keskendub uudisele ema ja isa mõiste väljajätmisest ametlikust asjaajamisest ja “kahe isaga perekonda” tutvustavale lasteraamatule “Siil Priidik tahab uut perekonda”.

“Oleme kuulnud, kuidas mitmetes maades on ametlikus asjaajamises kõrvale lükatud mõisted nagu ema ja isa. Oleme kuulnud, kuidas lasteaedades loetakse kahe printsi muinasjuttu ja jutustatakse kahe Okasroosikese liigutavat lugu. Eestlane on kõige selle peale tavaliselt muianud ja liigitanud selle heast elust nüristunud vasakliberaalide hulluseks. Meile see värk ju ometi ei tule, on paljud olnud veendunud,” ütleb Järvi.

“Vale puha. Meeldib teile või mitte, kõik see, mis enne on olnud Kanadas, Rootsis, Saksamaal ja mujal, on juba siin. Täpselt nii, nagu meie oleme teile juba mitmed aastad tagasi öelnud. Ja mul on teile uudis, head sõbrad: see kõik on alles tagasihoidlik algus!”

Kommentaari lõpuks nendib Markus Järvi: “Meie ees on aga valik – kas lihtsalt ahhetada või astuda sellele energiliselt vastu. Kas kirjutada internetikommentaare või moodustada tõeline kodanike resistance.”

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.