Markus Järvi: kuidas šariaati ja homoideoloogiat ühte patta panna?

Mida mõtleb vasakliberaal, kui ta üritab islamit ja homopropagandat ühes pajas kokku sulatada? Markus Järvi hinnangul on kaks seletusvõimalust. Need, kes viskavad bensiinitünni tikke, on kas lapsemeelsed ullikesed või järjepidevalt Euroopa kultuuripärandit hävitavad terroristid. Mõlemad variandid on väga halvad. Vaata ja kuula lähemalt nädalakommentaarist. 

ISIS on visanud homoseksuaale sadade kaupa majade katustelt alla. Islam on homoseksuaalide suhtes avalikult vaenulikult meelestatud. Šaria ei tee vahet patul ja patustajal – kes on langenud, seda karistatakse ja jutul lõpp.

Nädalakommentaaris saab kuulda, kuidas tuleks ühe Ühendkuningriigis resideeruva islamivaimuliku hinnangul homoseksuaalidega käituda.

Millise valemiga suudab vasakliberaal sellise jutu lääne liberalistlikku ühiskonda sulatada, samal ajal islamisse kriitiliselt suhtuvaid kodanikke rassistideks ja islamofoobideks tembeldades?

Head kaasamõtlemist!

 

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.