Meil on valitsus, kes rikub meie põhiseaduslikke põhiõigusi. Meil on valitsus, mis trambib iga päev jalge alla põhiseadust, võttes endale õigusi mida tal ei ole, kehtestades korraldusi, mis on vastuolus seadustega ja hirmutades omaenda rahvast. Selline valitsus hävitab meie riiki kuulutas EKRE esimees Martin Helme meeleavaldusel vaba ühiskonna kaitseks.

Vaadake siin on koos Eesti. Meie olemegi Eesti. See ei ole juhus, et me täna koguneme Vabaduse väljakule vabaduse risti alla. Meie poliitilised oponendid ja vaenlased, ehk Delfi, üritab jätta muljet, et siin on koos lamemaalased, teaduse eitajad ja muidu ullikesed. Mina ütlen teile, et 43 protsenti Eesti inimestest, kes ei ole vaktsineerinud ennast, ei ole lamemaalased ega ullikesed, poetagused Bocki joojad, vaid on inimesed, kes mõtlevad oma peaga.

Mida sa teed riigis, kus meedia ja valitsus ja haiglate juhid sulle iga päev valetavad. Alustuseks ei usu valesid. Siis mõtled oma peaga. Ja siis kui on vaja, tuled Vabaduse väljakule vabaduse risti alla ja teed ennast kuuldavaks. Mina ei ole vaktsineerimisvastane, meie erakond ka mitte. Ma olen vabaduse poolt. Ja mina ei ole nõus, et meile manipuleeritud andmeid hommikust õhtuni peale voolata lastes öeldakse, et praegu on nii erakorraline olukord, et põhiseadus ei kehti. Kehtib küll.

Ei ole niimoodi, et meil ei ole sundvaktsineerimist, aga tegelikult te ei saa midagi teha, kusagil käia ja tööl olla, kui te ei ole nõus sellega, et valitsus käsib teil midagi ette võtta, mida te ei taha. Siis me ei ela enam vabas riigis. Kõik kes siin platsil täna on, on sellepärast, et nad armastavad Eestit. Me tahame armastada ka oma riiki, aga me peame olema väga selged – riik ja valitsus ei ole üks ja sama asi.

Meil on valitsus, kes rikub meie põhiseaduslikke põhiõigusi. Meil on valitsus, mis trambib iga päev jalge alla põhiseadust, võttes endale õigusi mida tal ei ole, kehtestades korraldusi, mis on vastuolus seadustega ja hirmutades omaenda rahvast. Selline valitsus hävitab meie riiki. Ja selline valitsus ei saa jätkata. Kui te olete minuga nõus, öelge koos minuga: maha Kaja Kallase valitsus, maha Kaja Kallase valitsus, maha Kaja Kallase valitsus, maha Kaja Kallase valitsus! Maha! Maha! Maha! Maha! Maha! Vaba Eesti eest!