Jacinda Arderni Uus-Meremaa peaministriks oleku ajal, kui riigis kehtis julm Covidi apartheid, oli riigi uueks peaministriks saav Chris Hipkins Covidi-kultuse ülempreester, kirjutab mõttekodalane ja õppejõud Michael O'Fallon.

Uus-Meremaa vastne peaminister Hipkins oli Arderni ajal Covidi minister. Ta rääkis väga avalikult, et Covidi vastu süstimata inimestel ei ole inimõiguseid. Ta oli piirangute väljamõtleja ja jõustaja. 

Hipkins väidab valelikult enda kohta, et ta on "üpris liberaalne", kuid ta on kõike muud kui "liberaal" selle klassikalises mõistes. Hipkins on autoritaarne ja radikaalselt vanameelne, mida on näha tema uue rahvatervise ebajumala veendunud kummardamisest. Rahvatervise religioon on tema jaoks isegi nii tähtis, et teda võib võrrelda džihadistiga. 

Hipkins ja Ardern lõid koos kohutava kriisi narratiivi ja sundisid nii usklikke kui uskmatuid järgima Covidi puuslikule meeldimise reegleid. Ära keelati igasugune uue jumaluse teotamine. Uue teokraatliku Covidi riigikorra väärtuste suhtes ei tohtinud öelda ühtegi halba sõna.

Uskumatutele kuulutati välja jahihooaeg ja kätte saades süstiti neile sunni korras sisse Uue Maailmakorra lepingu aine. Tegemist on inimeste elu transhumanistlikus mõistes muutva lepinguga. See on uus religioon ja Hipkins on selle piiskop. 

Toimetas Karol Kallas