Tänasel sündimata laste elude põhiseadusliku kaitse üle otsustaval referendumil saab näha, kas Iirimaa langeb Sorose ja finantsgabaali poolt tõugatuna ühes Euroopaga surmakultuuri pimedusse või püsib jõulise eeskujuna Euroopa silme ees, tõdeb Markus Järvi nädalakommentaaris. 

Täna, 25. mail aset leidval rahvahääletusel otsustab iiri rahvas, kas tühistada või säilitada põhiseaduslik parandus, mis kaitseb emaüsas kasvavaid lapsi abordi eest. "Riik tunnistab sündimata laste õigust elule ning, austades ühtlasi emade võrdset õigust elule, tagab oma seadustega selle õiguse austamise ja kaitse, nii palju kui võimalik," on senini seisnud Iirimaa põhiseaduses.

Põhiseaduse vaimus on Iirimaal olnud abort senini seaduse vastane, välja arvatud juhul, kui raseduse katkestus esineb mittesoovitud kaastoimena ema elu päästmisel. Eelnev pole aga moraalses plaanis abort ning seda lubab ka Katoliku Kiriku moraaliteoloogia. Iirimaa ongi seni olnud Euroopa viimane kants, kus Katoliku Kiriku õpetus, mis keelab kategooriliselt abordi kui süütu inimese tahtliku tapmise, oli säilinud nii põhiseadusliku printsiibi kui ka eriseaduste regulatsioonina.

Seega pole ime, et Iirimaa võttis oma haardesse Euroopa haige mees, Sauroni suu ja Mordori suursaadik Keskmaal George Soros, keda mõned on rängalt eksides ka filantroobiks nimetanud. Iirimaal ette võetud abordikampaaniat tõotasid Sorose Avatud Ühiskonna Fondi avalikkuse ette lekkinud dokumendid juba kaks aastat tagasi. Portaalis DCLeaks omal ajal avaldatud kirjavahetusest selgub, kuidas Avatud Ühiskonna Fond kavandab üha ulatuslikumat abordikampaaniat. Samas räägitakse kavatsusest anda kampaania avalöök Iirimaal.

Kui Iirimaa oleks "ära tehtud", läheks Iiri näide käiku mudelina sündimata laste elu kaitsvate seaduste lammutamiseks "teistes tugevalt katoliiklikes maades", nagu lekkinud paberitest selgub. Soros plaanis Iirimaa näidishukkamise kaudu algatada doominoefekti, mis mõjutaks kõiki teisi sündimata laste tapmise suhtes negatiivselt meelestatud Euroopa maid. Ent Sorose miljonite toel esile kutsutud ei jätaks puutumata lisaks Euroopale ka Mehhikot, Sambiat, Nigeeriat, Lõuna-Aafrika Vabariiki, Tansaaniat ja Ladina-Ameerikat.

Võimalikku võitu Iirimaal näeb Soros võtmesündmusena, mis võib mõjutada "näiteks Poolat ning tõestada veenvalt, et muutus on võimalik isegi ülimalt konservatiivsetes maades," nagu lekkinud dokumentidest ilmneb.

Ent Soros pole ainus, kes ihkab sündimata iiri laste verd. Iirimaa abordipiirangute kaotamist on toetanud ka angloameerika gabaali koorekiht, teiste seas Ameerika miljardär Chuck Feeney, aga ka Google, Microsoft, Ford Foundation ja Pfizer. Ja loomulikult – kus iganes maa peal mõnda nurjatust sepitsetakse, seal ei puudu loomulikult kunagi Mordori enda tagatuba JP Morgani ja Goldman Sachsi näol.

Nüüd palun mõelda kõikidel nendel, kes ühelt poolt mõistavad hukka Sorose tegevuse immigratsiooni edendamiseks Euroopa lõunapiiridel, suhtuvad avalikult kriitiliselt angloameerika globalismi ja rahavõimu, ent samas pooldavad aborti ja näevad selles naiste enesemääramise ja vabaduse väljendust.

Küsigem, kas see Euroopa haige mees, veriste silmadega niiditõmbaja ühes angloameerika finantsgabaaliga hakkas teie arvates ühtäkki väärt asja ajama?

Ei, ei hakanud. Abort on kõige radikaalsem ja hävitavam ühiskonna lammutamise vahend ning Euroopa kristliku tsivilisatsiooni viimaseid riismeid hävitav Soros ja kompanii on sellest vägagi teadlikud. Abort on surmakultuuri sakrament, mille kaudu voolab inimeste hinge ja kogu ühiskonda pime, külm ja pahaendeline energia. Seal kus enne pulbitses elu ja kostus laste naer, on maad võtnud surma ja lootusetuse hõng, mis kägistab ühiskonna elujõu ja matab inimesed talumatu süükoorma alla.

Täna pole ainus kord, mil iirlased on hääletanud laste eluõigust kaitsva põhiseaduse osa tühistamise osas. Esimene hääletus toimus 1983. aastal. Suisa kolm korda hääletati 1992. aastal ning veel ühe korra aastal 2002. Viis korda on iirlased siiski hääletanud oma laste elude poolt, täna saab kuuendat korda näha, kas Iirimaa langeb ühes muu Euroopaga surmakultuuri pimedusse, või püsib suurepärase eeskujuna kogu Euroopa silme ees, keset hullumeelseid aegu.

Aidaku Püha Patrick oma rahvast ja kaitsku Iirimaad Pühim Jumalaema Maarja, kelle käes on võim lömastada Vana Mao pea, rääkimata Sorosest.