Konservatiivne saatejuht Tucker Carlson. Foto: Scanpix

Tuntud konservatiivne saatejuht Tucker Carlson avalikustas, et vasakäärmuslik väljaanne New York Times plaanib juba lähiajal paljastada tema ja ta pere koduse aadressi. Sellise käigu ilmne eesmärk on Carlsonit ähvardada ja anda tema kohta infot vägivaldsetele Antifa aktivistidele.

Carlson paljastas sopalehe plaanid oma telesaates, vahendab Daily Wire. Kahe aasta eest pidi ta juba koos oma perega kolima, kuna ka tema toonane aadress avalikustati. Seepeale ilmusid Carlsoni koju "röökivad antifa hullud". Saatejuhi naine peitis end riidekappi ja kutsus politsei samal ajal, kui vasakäärmuslased maja kallal vandaalitsesid. Carlson oli intsidendi ajal tööl.

"Järgmised aasta aega saime tapmisähvardusi. Me üritasime seda ignoreerida – oma kodu maha müümine tundus argpükslik. Aga lõpuks me tegime seda. Meil on neli last – asi polnud seda väärt," tõdes Carlson.

Carlsoni sõnul soovib NYTimes tema aadressi paljastada väga selgel eesmärgil – et meest ja tema perekonda tabaks vägivald, mis sunniks nad vaikima. Ta hoiatas aga NYTimes'i "ajakirjanikku" Murray Carpenteri ja fotograaf Tristan Spinskit.

"Kuidas nad ennast tunneks, kui me ütleks teile, kus nad elavad, ja näitaks pilte nende kodudest? Mis oleks, kui me avalikustaksime iga hingetu robot-toimetaja aadressi New York Times'is, kes korraldavad seda vägivalla õhutamist minu perekonna vastu? Me saaksime seda teha. Me teame, kes nad on," sõnas Carlson.

Toimetas Jaanus Vogelberg