Objektiiv 24: Meeleavalduse järelkajad II

 

Objektiivis tõstsid Varro Vooglaid, Markus Järvi ja saarte praost Veiko Vihuri ühe kõige markantsema näitena SAPTK meeleavaldusele järgnenud erapoolikute kommentaaride ja uudislugude lademest esile sotsiaaldemokraadist Marju Lauristini kommentaari.

Kommentaaris ei suuda sotsioloog ja TÜ ajakirjandusõppejõud Marju Lauristin varjata oma põlgust SAPTK poolt korraldatud rahumeelse meeleavalduse vastu. Meeleavaldusele kokku kogunenud inimesi tõukas tema sõnul eelkõige viha homosekuaalsete inimeste vastu. 7. oktoobril Vikerraadiole antud intervjuus süüdistab Lauristin SAPTK meeleavaldust muuhulgas mõistusevälise raevu ja vihkamise õhutamises ning eemärgis homoseksuaalid ära tappa.

Saate lõpuosas suuname pilgud lootusrikkalt tuleviku poole.

Allolevas ka lõik Marju Lauristini huumori- ja fantaasiaküllasest kommentaarist.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.