Objektiivi raadiosaates on külaliseks konservatiivset maailmavaadet edendava Edmund Burke'i seltsi asutaja, kolumnist ja majandusekspert Hardo Pajula, kellega tuleb juttu sellest, kuidas teineteisega suhestuvad klassikaline majandusliberalism ja konservatiivne maailmanägemus. Samuti kõneldakse üldisemalt ja konkreetsemalt Eesti meediast. Saatejuht ja toimetaja on Markus Järvi. 

Hardo Pajula on korduvalt rääkinud, kuidas tema silmad avanesid Eesti ühiskonnas aset leidva väärtuskonflikti suhtes pärast seda, kui Luukase missioonipreemia otsustati anda Sihtasutusele Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks ja Swedbank võttis mõnetuhande eurose annetussumma Luukase fondilt tagasi.

Vestleme väärtuskonflikti sisu teemadel, üritame kirjeldada, milles väärtuskonflikt seisneb ja miks see Hardo Pajulat puudutas ning puudutab üha.

Saates tuleb juttu ka sellest, kuidas teineteisega suhestuvad klassikaline majandusliberalism ja konservatiivne maailmanägemus. Lõpuks kõneldakse ka Eesti meediast, üldisemalt ja konkreetsemalt.

Käesoleval hooajal on raadiosaade "Objektiiv" Pereraadio eetris üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Vestlust juhib ja saadet toimetab Markus Järvi. Raadiosaade valmib Objektiivi stuudios.