Krutsifiks San Marcello al Corso kirikust Roomas on asetatud püha Peetruse basiilika ette, vaatega inimtühjale Peetruse väljakule, mil paavst Franciscus palvetab 27. märtsil koroonaohvrite eest ning annab õnnistuse urbi et orbi. Foto: Scanpix

 

Püha Nädala laupäev on kristlikus traditsioonis vaikne, sissepoole pöördunud ja meditatiivne hetk. Objektiivi raadiosaates vestlevad portaali peatoimetaja Markus Järvi ja Märjamaa kirikuõpetaja Illimar Toomet kannatuse ja kirgastumise teemadel. 

Püha Nädala laupäev on kristlikus traditsioonis vaikne ja meditatiivne aeg. Kristus on ristil surnud ja hauda maetud. Ainus, kelles elab kogu kiriku usk on Pühim Jumalaema Maarja, nii õpetab kirik.

Tänases raadiosaates vestleme kannatusest, selle tähendusest ja mõttest. Objektiivi stuudios on vestluskaaslaseks ja külaliseks Märjamaa kirikuõpetaja ja vaimulik Illimar Toomet. Vestlust juhib Markus Järvi.

Objektiivi raadiosaade on käesoleval hooajal Pereraadio eetris laupäeviti ja järelkuulatav meie portaalis.

Kuulake lisa saatest!

Päisepildil: krutsifiks Roomas asuvast San Marcello al Corso kirikust on asetatud püha Peetruse basiilika ette, vaatega inimtühjale Peetruse väljakule, kus paavst Franciscus palvetab 27. märtsil koroonaviiruse ohvrite eest ning annab õnnistuse urbi et orbi. Foto: Scanpix