Püha Nädala laupäev on kristlikus traditsioonis vaikne, sissepoole pöördunud ja meditatiivne hetk. Objektiivi raadiosaates vestlevad portaali peatoimetaja Markus Järvi ja Märjamaa kirikuõpetaja Illimar Toomet kannatuse ja kirgastumise teemadel. 

Püha Nädala laupäev on kristlikus traditsioonis vaikne ja meditatiivne aeg. Kristus on ristil surnud ja hauda maetud. Ainus, kelles elab kogu kiriku usk on Pühim Jumalaema Maarja, nii õpetab kirik.

Tänases raadiosaates vestleme kannatusest, selle tähendusest ja mõttest. Objektiivi stuudios on vestluskaaslaseks ja külaliseks Märjamaa kirikuõpetaja ja vaimulik Illimar Toomet. Vestlust juhib Markus Järvi.

Objektiivi raadiosaade on käesoleval hooajal Pereraadio eetris laupäeviti ja järelkuulatav meie portaalis.

Kuulake lisa saatest!

Päisepildil: krutsifiks Roomas asuvast San Marcello al Corso kirikust on asetatud püha Peetruse basiilika ette, vaatega inimtühjale Peetruse väljakule, kus paavst Franciscus palvetab 27. märtsil koroonaviiruse ohvrite eest ning annab õnnistuse urbi et orbi. Foto: Scanpix

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.