Seekordne 136. Objektiivi raadiosaade on kuuenda hooaja viimane. Nagu sel puhul tavaks, heidame pilgu Objektiivi tegemistele ning jõuame sealt kiiresti üldistavate märkusteni Eesti ühiskonna suundumuste ja kristlaste vastutuse teemal. Stuudios on Varro Vooglaid ja Markus Järvi. Hooaja viimases saates täname ka Pereraadio kollektiivi meeldiva koostöö eest!  

Objektiivi raadiosaade lõpetab oma kuuenda hooaja Pereraadio eetris ja raadiosaatest palju hiljem sündinud Objektiivi portaali vahendusel. Hooaja viimane saade kannab Objektiivi raadiosaate läbi seitsme aasta kestnud teekonnal järjekorranumbrit 136.

Saates tuleb juttu Objektiivi hooajast, kust jõuame suhteliselt kiiresti üldistavate märkusteni Eesti ühiskonna suundumuste ja kristlaste vastutuse teemal.

Kuulake lisa saatest!

Objektiivi raadiosaade oli käesoleval hooajal Pereraadio eetris üle nädala reedeti ja kordusena laupäeval, järelkuulatav meie portaalis.

Täname südamest Pereraadio sõbralikku kollektiivi, kes Objektiivi raadiosaadet on juba kuuendat hooaega järjest oma kanali jälgijatel kuulata võimaldanud!

Pildil Markus Järvi ja Varro Vooglaid 2016. aasta septembris Pereraadio stuudios Objektiivi raadiosaadet salvestamas.  

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.