Objektiivi raadiosaates räägivad Varro Vooglaid ja Markus Järvi Süüria ja seal elavate kristlaste olukorrast. Lääneriikide ja Saudi Araabia poolt mahitatud islamistlikud võitlejad-terroristid on viinud Süüria kahe tuhande aasta pikkuse ajalooga kristlaskonna väljasuremise äärele.

Objektiivi raadiosaates on kõneks Süüria problemaatika, mida Markus Järvi ja Varro Vooglaid vaatlevad seekord kohalike kristlaste pilgu läbi.

Kohe peale USA ja tema liitlaste pommirahet Süüra pihta mõistsid kohalikud katoliku ja ortodoksi kirikupead raketilöögid hukka. Ühisavalduses rõhutasid kirikupead, et õhulöögid on vastuolus rahvusvahelise õigusega ning toonitasid, et Süüria pole mingil viisil kahjustanud teda rünnanud riike.

Miks on Süüria kristlastel kujunenud välja valitsust pooldav hoiak, saab selgeks, kui vaadata, milliste sadistlike mõrvadega on Süüria mässulised kristlaste kallal viimaste aastate jooksul hakkama saanud.

Käesoleval hooajal valmib Objektiivi raadiosaade meie enda video- ja raadiostuudios. Pereraadio eetris on saade üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Objektiivi raadiosaadet toimetab Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.