Kõik, mis rändeleppega seoses on sündinud, räägib rohkem meie poliitilisest süsteemist, kui rändeleppest endast, tõdevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi Objektiivi raadiosaates. 

Seekordses Objektiivi raadiosaates võtavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid veelkord luubi alla ÜRO rändeleppe teema, mis on taaskord väga ilmekalt välja toonud meie poliitilise ladviku mõtteviisi ja hoiakud – tingimusteta kapituleerumise välismaistest võimukeskustest dikteeritud otsustele ja ideoloogilistele suundadele.

“Järjekordselt vallandub protsess, kus püütakse väljaspool Eestit paika pandud ideoloogilist ja poliitilist programmi Eesti poliitilise ladviku poolt läbi suruda, ilma et selleks algatataks korralikku ühiskondlikku arutelu, ilma et seda arutelu algatataks isegi parlamendis ja ilma et selle arutelu kaudu üritataks selgusele jõuda parimates Eesti riigi huvides,” räägib raadiosaates Varro Vooglaid.

Markus Järvi toonitab, et absurdse ja küünilise sildistamise kaudu on igasugune mõistlik ühiskondlik arutelu juba eos lämmatatud. “Pole võimalik liiga palju rõhutada, et nii toimides lõhestab meie riigi ladviku strateegiline kommunikatsioon rahvast ning viib Eesti riigiaparatuuri suhtes niigi nigela usalduse veelgi madalamale,” tõdeb Järvi.

Kuulake lisa raadiosaatest!

Objektiivi raadiosaade on käesoleval hooajal Pereraadio eetris üle nädala reedeti ja kordusena laupäeval, järelkuulatav meie portaalis. Raadiosaadet toimetab Markus Järvi.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.