Uue hooaja esimeses Objektiivi raadiosaates räägivad Varro Vooglaid ja Markus Järvi suvisest ringreisist, milles osalesid ka kolm noort vabatahtlikku. Saate teises pooles tuleb aga juttu Objektiivis viimase nädala jooksul vahendatud uudistest, mis kõnelevad sooideoloogia pealetungist lääne ühiskonnas.
Objektiivi hooaja avasaates istuvad mikrofonide juurde taas Varro Vooglaid ja Markus Järvi, kes räägivad alustuseks Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks ringreisist, mille raames külastati viie päeva jooksul kümmet Eesti linna.

Saate teises pooles tuleb aga juttu deemonliku sooideoloogia viimastest perverssustest Kanadas, kus käima on lükatud kampaania väikelastele, mille sisuks on, et iga laps võib ise valida endale täpselt sellise soolise kuuluvuse, mida tema süda sisendab.

Sooideoloogia on kohal ka Eestis ning vähegi soodsamatel tingimustel asutakse seda juurutama ka siin, hoiatavad Järvi ja Vooglaid.

Objektiivi raadiosaade on selgi hooajal Pereraadio eetris üle nädala reedeti ja kordusena laupäeval, järelkuulatav meie portaalis. Raadiosaadet toimetab Markus Järvi.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist uuel hooajal!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.