Objektiivi raadiosaade alustas juba seitsmenda hooajaga! Käesoleval hooajal oleme Pereraadio eetris igal laupäeval kell 17, Objektiivi portaalis aga järelkuulatavad teile sobival ajal. Esimeses saates tuli juttu pensionireformist, Ungarist ja homoühingute rahastamise lõpetamisest. Head kuulamist!

Objektiivi raadiosaadete graafik tiheneb: käesoleval hooajal oleme eetris Pereraadios igal laupäeval kell 17. Hooaja avasaate juhatasid sisse Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Juttu tuli pensionireformi tagamaadest ja ühiskondlikust debatist selle teema ümber. Teemaks oli ka Ungari suursaadiku Kristof Forrai Objektiivile antud eksklusiivintervjuu.

Lõppeks aga kõlas meie igipõline ceterum censeo: homoorganisatsioonide rahastamine maksumaksjate taskust tuleb lõpetada – ja kiiresti. Konservatiivide poolt mehitatud valitsus on sunnitud ette võtma tõsiseid samme, et võltskodanikuühenduste riiklik rahastamine nulli keerata.

Kuulake lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees ja portaali Objektiiv tegevtoimetaja. Ta on katoliiklane, hariduselt jurist, abielus ning seitsme lapse isa.