SAPTK juhatuse esimees Varro Vooglaid kutsub Objektiivi lugejaid andma annetusega oma panust selleks, et portaal saaks oma tegevust jätkata ja laiendada ning kasvatada seeläbi oma ühiskondlikku mõju.

Head Objektiivi lugejad!

Pöördun teie poole palvega, et aitaksite viia Objektiivi annetuste kogumise kampaania eduka lõpuni.

Selleks, et jõuaksime eesmärgini, on hädasti tarvis, et kõik Objektiivi lugejad, kes ei ole veel praeguse kampaania käigus annetust teinud, annaksid nüüd oma panuse.

Seejuures on asjaga tõesti kiire, kuna kampaania lõpuni selle nädala lõpus on jäänud vaid mõned päevad.

Praeguseks on paljud Objektiivi toetajad annetanud kokku rohkem kui viisteist tuhat eurot, mis tähendab, et eesmärgiks seatud kahemümnest tuhandest eurost on puudu veel vähem kui viis tuhat eurot.

Olen kindel, et heade toetajate abiga jõuame eesmärgini, aga selleks on meil tarvis ka teie abi. Seepärast palun, et kui peate Objektiivi tegevuse jätkamist ja laiendamist vajalikuks, siis tehke portaali arengule kaasaaitamiseks oma annetus kohe täna.

Oluline ei ole see, et Teie annetus oleks väga suur – pigem on oluline, et oma rahalistele võimalustele vastava annetuse teeks kõik inimesed, kes peavad Objektiivi tegevust vajalikuks.

Kokkuvõttes on Objektiivi tulevik paljuski portaali toetajate käes: kuivõrd meie portaal sõltub oma tegevuses täielikult annetajate toetusest, siis saame tegutseda täpselt nii laiahaardeliselt, kui meie toetajad seda oma annetustega võimaldavad.

Seega, palun ärge jätke asja ootele, vaid andke oma panus kohe täna, et saaksime jätkata tööd Objektiivi ülesehitamiseks ja selle ühiskondliku mõju kasvatamiseks kantuna eesmärgist seista üheskoos terve ühiskonna aluseks olevate ajatute väärtuste eest.

Aitäh Teile!