Hiljuti jõudis Objektiiv olulise verstapostini – nimelt on meie YouTube'i kanalis vaadatud videoid ühtekokku rohkem kui miljon korda.

Seejuures on ka kanali jälgijate arvus toimunud viimastel kuudel hüppeline kasv ning võrreldes sügisega on vastav arv kahekordistunud, ulatudes nüüd üle kahe tuhande.

Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi sõnul on oluline videomaterjalide produktsioonile senisest veelgi rohkem tähelepanu pöörata, suurendades videoproduktsiooni mahtu ja laiendades selle ampluaad.

"Loodetavasti suudame YouTube'i jälgijate arvu ka sel aastal jõudsalt kasvatada, et meie materjalid jõuaksid nii paljude vaatajateni kui võimalik," märkis ta.

"Objektiivi tähtsus Eesti meediaväljal on järk järguliselt kasvamas ning sellest annab tunnistust ka meie videotoodangu levik. On rõõm tunnistada, et meie heade annetajate toel rajatud videostuudio on end paari aastaga kuhjaga ära tasunud ning leidnud intensiivset kasutust," tõdes Järvi, kelle hinnangul tuleb lähitulevikus hakata mõtlema videostuudio uuendamise ja laiendamise peale.

Ka Objektiivi Facebooki lehel on palju uusi liitujaid, keda on tänase seisuga ühtekokku 16 555. Võrdluseks on ERRi uudiste kanalil Facebookis jälgijaid ca 500 võrra vähem.

Toimetas Varro Vooglaid