Paljude toetajate abiga jõudis aasta kõige olulisem Objektiivi annetuskampaania eesmärgini

Täname südamest kõiki meie toetajaid! Aasta kõige olulisem Objektiivi annetuskampaania jõudis planeeritud perioodi jooksul seatud eesmärgini. Objektiivi lugejad on taas tõestanud, et peavad meie portaali oluliseks ning meie teeme kõik, et nende usaldust õigustada, tõdevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi.

Markus Järvi ja Varro Vooglaid teevad lühikese sissevaate Objektiivi annetuskampaania tulemustesse. Kampaania oli tänu meie headele toetajatele taaskord edukas ning Objektiiv võib järgmisel hooajal oma tegevust vähemalt samas mahus jätkata.

Miinimumeesmärk koguda annetustena vähemalt 25 000 eurot sai pikalt ületatud ja tänu sellele saame kahelt suuremalt toetajalt teist sama palju juurde.

Suur tänu kõikidele headele toetajatele! 

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.