Pereraadio 21 768 euro suurune elektriarve. Allikas: Pereraadio

Tartu kristlik-hariduslik raadiojaam Pereraadio annab sotsiaalmeedias teada, et vajab abi 21 768 euro suuruse elektriarve tasumisel Eesti Energiale.

"Head sõbrad, alustame Pereraadio järjekordset hooaega. Ehkki paar sarja (Koguduse lugu, Kõnetused) on eetris olnud ka suveperioodil, on enamus saadete autoreid siiski puhates saanud ideid koguda, et neid nüüd saadeteks realiseerida. Täna alustavad hooaega "Missioonikandja" ühiskonna ja kiriku teemade käsitlejad ning noortesaade "Plusspunkt". Samas teeb uue alguse kümme aastat tagasi eetris olnud "Taevas ja maa". Piibliõpetaja Allan Kroll jätkab sel hooajal Moosese seadustega. Loodame, et alanud hooaeg pakub kuulamisrõõmu paljudele," tutvustatakse algavat hooaega Pereraadio Facebooki lehel.

Üheteistkümnendat hooaega alustab Pereraadio eetris ka Objektiivi raadiosaade.

"Oleme südamest tänulikud teie kõikide eestpalvete, ka materiaalse toetuse eest. Juuresolev arve näitab, millega programmi eetrissemineku kindlustamisel rinda tuleb pista. Ja see on vaid osa augustikuisetest kuludest," selgitatakse seejärel raadiojaama täbarat majanduslikku olukorda. "Taevaisa armu, hoidmist ja heldust meile kõikidele!"

Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on inimestel võimalik jaama oma rahalise toetusega aidata. Pereraadio pangakontod on EE441010152001639004 (SEB) ja EE192200221018315540 (Swedbank). Saajaks tuleb märkida: Tartu Pereraadio Ühing.

Konkreetselt selle kuu elektriarve tasumise toetamiseks palutakse raadiojaamaga ühendust võtta e-posti aadressil pereraadio@pereraadio.ee.

Toimetas Martin Vaher