President Donald Trump annab ametivannet, käsi oma lapsepõlve Piiblil, mida hoiab abikaasa. Foto: Mark Ralson, AFP/Scanpix

Ameerika Ühendriikide president Donald J. Trump ütles CBN Newsi saates The Brody File, et selles ametis tuleb tal toetuda Jumalale rohkem, kui iial varem.

“Ma ütleksin, et see ametipositsioon on nii võimas, et sa vajad Jumalat veelgi enam,” ütles Trump. “Polegi peaaegu ühtegi otsust, mis sa teed selles ametis, mis poleks tõeliselt elumuutev. Nii et Jumal tuleb mängu veelgi enam.”

President vastas ajakirjanik David Brody küsimusele selle kohta, kuidas ta vaimne teekond on kulgenud. “Eriti nüüd siin Valges Majas olles ja teades, kui kaalukas on see amet. Kas sa tunned vajadust rohkem palvetada?”

“Ma olen alati tundnud vajadust palvetada,” ütles Trump, kuid lisas, et nüüd on see vajadus tunduvalt suurem, sest tegemist ei ole enam lihtsalt otsustega ehitada näiteks New Yorki uus hoone.

Nüüd on tegemist ülikaalukate “elu ja surma puudutavate küsimustega. Nagu näiteks tervishoid. … Me räägime elust ja surmast. … Inimesed elavad paremini, kui neil on parem tervishoid odavama hinna eest.”