Migrant Saksamaa kantsler Angela Merkeliga selfit tegemas. Foto: Fabrizio Bensch, Reuters/Scanpix

Islamiseeruval Saksamaal on paljud põliselanikud hakanud kaotama lootust, et tuuled võiksid pöörduda.

Nagu kirjutab Die Welt, on viimase kümne aastaga riigist lahkunud üle 1,5 miljoni sakslase, paljud neist kõrgharidusega.

Samal ajal kasvab Saksamaal migrantide kuritegevus, sealhulgas vägistamiste ja seksuaalse kuritarvitamise epideemia, vahendab Zero Hedge.

“Meie, pagulased,… et taha teiega ühel maal elada,” kirjutas ajalehes Der Freitag süürlasest immigrant Aras Bacho (18). “Te võiksite, ja ma arvan, et te peaksite, Saksamaalt lahkuma. Ja palun võtke kaasa Saksimaa ja Alternatiiv Saksamaale… Miks te kuskile mujale maale ei lähe? Meil on teist kõrini!”

Samal ajal kinnitab Ungaris Balatoni järve lähistel tegutsev kinnisvaramaakler, et 80 protsenti sinna kolinud sakslastest nimetavad kodumaalt lahkumise peamise põhjusena migrandikriisi.

“Ma usun, et islam ei kuulu Saksamaale… Minu arvates on paljud selle religiooni järgijad ebaviisakad, nõudlikud ja nad põlgavad Saksamaad,” ütles oma avatud kirjas Saksa valitsusele üks emigrant.

“Mu mees ütleb vahel, et tal on tunne, et me oleme suurim vähemus, kel puudub oma lobi. Igal grupil on oma institutsioon, ruumid, avalik huvi, aga meil – heteroseksuaalsel kahe lapsega abielupaaril, kes pole ei töötud, puudega ega moslemid – meiesuguste inimeste vastu pole enam mingisugust huvi,” kirjutas Müncheni meerile linnast lahkuma sunnitud Anna.

Mullu oktoobris ütles Kasseli piirkonna president Walter Lübcke avatud uste poliitika vastu protestima kogunenud linnarahvale, et nood “on vabad Saksamaalt lahkuma, mil iganes” soovivad.