Käesoleval aastal on Missouri "tänu Satanistlikule templile ja Planned Parenthoodile" väidetavalt kahekordistanud oma aborditööstuse tootlikkust, vahendab Breitbart.

Selgete seaduslike piirangute ja rangete elupooldavate seadustega osariiki oli alles jäänud vaid üks abordikliinik, kuid satanistide (The Satanic Temple, TST) ja Planned Parenthoodi koostöö tulemusel avas äsja uksed teinegi ning avamist ootavad veel kaks.

Meedia andmetel on Satanistlik tempel sageli abordiliikumisele õla alla pannud. Antud juhul avaldasid nad survet Missouri seadusandjatele ning võitlesid abordipiirangute vastu kohtukanalite kaudu.

Muuhulgas esitasid satanistid väljakutse kahele Missouri osariigi seadusele, millest esimene nõuab patsientidelt abordivastase kirjandusega tutvumist ning teine kehtestab 72-tunnise ooteaja esimese konsultatsiooni ja teise visiidi vahele abordikliinikusse.

Muude meetmete hulgas on satanistid abordikultuuri edendamiseks raha kogunud ning kirjutavad oma veebilehel, et pooldavad "naiste isiklikku valikut abordi kontekstis."

Satanismi seosed laste ohverdamisega ulatavad aastatuhandete taha. Nii tuli Iisraelil ajalooliselt võidelda Baali ehk Mooloki kummardamisega, mille käigus pidi valama laste verd.

Õigusteaduste professor: Hillary Clinton on tõestus satanismi tõusust