Hillary Clinton oma kampaanialennukis valitud ajakirjanike ees esinemas. Foto: Justin Sullivan, AFP/Scanpix

"Ma väidaksin, et satanism on [meie] maal tõusuteel ja ma arvan, et see on hästi dokumenteeritud," ütles PJ Mediale Vanderbilti ülikooli õigusteaduste professor doktor Carol M. Swain.

Professor väidab, et satanismiga seonduvad valelikud ja petlikud taktikad on imbunud Ameerika poliitilisse diskursusesse, mille jäljed viivad vasakpoolsete vaadetega professor Saul Alinskyni.

"Fakt on, et Saul Alinsky pühendas selle raamatu "Rules for Radicals" Luciferile, ning minu meelest on see märkimisväärne, et meil on maailma liidrid, näiteks meie president [Barack Obama] ja üks peamistest presidendikandidaatidest [Hillary Clinton], kes nägid Saul Alinskys oma mentorit. Ja paljud aktivistid, vasakpoolsed, võtavad Saul Alinsky raamatut "Rules for Radicals" peaaegu nagu piiblit," ütles prof Swain.

"Nagu ta selle välja käib: võtta võim nendelt, kel on, ja jaotada see võim ümber neile, kel pole. Ta propageerib pettust, manipuleerimist, infiltreerumist, ja seega kui me näeme meie poliitilisi kandidaate valetamas, siis me ei tohiks üllatuta, sest piibel räägib, et saatan on valede isa (Johannese evangeelium 8 : 44 – toim)."