David Icke Pilt: freedeomplatform.tv ekraanitõmmis

Hollandi valitsus ei luba maailmakuulsat vandenõuteoreetikut David Icke'i Euroopa Liitu, kuna teda peetakse "kolmanda taseme terroristiks".

Ühendkuningriigi Isle of Wighti saarel elava maailmakuulsa vandenõuteoreetiku David Icke poeg Gareth Icke postitas 3. novembril sotsiaalmeediasse järgneva sõnumi:

Sain Hollandi valitsuselt kirja. Minu isa David Icke'il on kahe aasta jooksul keelatud Euroopa Liitu sisenemine. Põhjenduseks tuuakse, et ta on "kolmanda taseme terrorist". 

"Minu isa ei lubata Hollandisse. Tal pole ühtegi kohtu poolt süüdimõistmist. Ta pole pannud toime ühtegi kuritegu. Valitsus keelas ta ära. Vau," jätkas noorem Icke.

David Icke pidi eeloleval nädalavahetusel esinema Amsterdamis toimuval üritusel "Together for the Netherlands" (Koos Hollandi heaks), kuid äärmusvasakpoolsed aktivistid esitasid võimudele kaebuse ja nõudsid, et tal ei lubataks riiki siseneda.

Samuti palus Amsterdami linn immigratsiooni ja naturalisatsiooniteenistusel IND "uurida, kas Icke'il peaks keelama sisenemise riiki". Nagu näha, osutus palve edukaks.

Amsterdami linna väitel on Icke esinenud "antisemiitlike seisukohtadega, mis pole vastuvõetavad ja on tekitanud sügavat kahju". Ühtegi konkreetset näidet vandenõuteoreetiku antisemitismi kohta ei toodud. 

Icke on paljudelt sotsiaal- ja muidu meedia platvormidelt välja heidetud, kuna ta oli Covidi sulgemiste ning sundvaktsineerimise vastu.

Icke'i üks "teooriatest" kõlab laia pintsliga tõmmates, et Maad valitseb sisalikulaadne Anunnakide (või Archonite) rass. Anunnakid pesitsevad ise (vist) kuskil dimensioonide vahel, aga nende ülesandeid täidavad maal Valvurid. Samuti eksisteerib Anunnakide-inimeste hübriidrass, keda kutsutakse Baabüloni vennaskonnaks või Illuminaatideks, kes teostab maailmas Anunnakide tahet ja juhib täna maailmas toimuvat. Edasipüüdlikel inimestel on samuti võimalik pääseda maailma valitsevasse klikki ja neid nimetatakse Kordajateks.

Normaalsed inimesed peavad selliseid lugusid loomulikult "uhhuu-teooriateks" või muinasjuttudeks ja seda rohkem küsimusi tekitab, mida Hollandi valitsus Ickes nii taunimisväärset leidis, et ta terroristiks kuulutada?

Probleem võib olla selles, et Icke'il on ilmselt vähemalt miljonite inimesteni ulatuv innukas järgijaskond – ta on Eestiski pidanud Tondiraba jäähallis massiloengu, mis kestis 10 tundi –, ta on olnud aktiivne roheline ja osaliselt oma teooriatest johtuvalt on ta päris terav ning kohati igati kahe jalaga maa peal olev ühiskonnakriitik. 

Käesoleva aasta augustis andis ta Ühendkuningriigi aktivistile, "vandenõuteoreetikule" ja ühiskonnategelasele Brian Rose'ile pika intervjuu, milles näitas näpuga Hollandi peaministrile Mark Ruttele ja rääkis järgmist (kokkuvõtlikult): "Kui inimeselt võetakse ära odav ja külluslik toit ning odav ja tõhus elekter, siis on valitsusel lihtsam puudust kannatavaid inimesi kontrollida."

Kogu intervjuu, millest suurem osa liigub "dimensioonide vahel", leiab siit.