Õhtuleht vahendab, et Solarise keskuses pandi rahvusvahelise kondoomipäeva (jah, ka selline sekulaarne püha on olemas) propageerimiseks tantsima hulganisti teismelisi tüdrukuid, kellest noorimad käivad 9. klassis.

Ürituse korraldajad ei näe selles midagi imelikku, selgitades et teismeliste seksuaalsuhted on igati normaalsed:

"Mina olin enne koolis õpetaja ja minul 8.-9. klassis oli vähe lapsi, kes ei olnud seksinud. Tänapäeval sellises vanuses inimesed juba seksivad."

"Meie jagamise protseduur on väga kaootiline: me teeme seda kaubanduskeskustes, me teeme seda linnatänavatel, me käime riigiasutuste uste taga ja jätame sinna infolaudadesse, riigikokku juba viisime, aga meie eesmärk on siiski jõuda noorteni," räägib üritust eestvedav Raul Lindemann.

Seksuaalne enesepiiramine, karskus, puhtus, neitsilikkus – ju näiks kõik need hüved kampaania korraldajatele naeruväärse ja iganenuna. Tervemõistuslikk jutt sellest, et suguhaigustesse (mh HIV-sse) nakatumisest hoidumiseks oleks mõistlik mitte astuda seksuaalsuhetesse väljaspool abielu, vaid hoida puhtust, tooks neile inimestele tõenäoliselt peale naerukrambid.See on üks neist paljudest kondoomi-lobi projektidest, mida vaadates tekib põhjendatud küsimus: kas on hulluks läinud maailm või olen seda teinud mina ise?

Näib, et seda on vist juba palju tahta, et oma laste harimine seksuaalmoraali puutuvates küsimustes jäetaks vanemate hooleks – mis sest, et vanematel on vastavalt põhiseadusele (§ 27) õigus ja kohustus kasvatada oma lapsi ja hoolitseda nende eest. Ometi tuleb tõesti peale püha viha, vaadates, kuidas kondoomiürpidesse varjunud perverdid väikeste laste vahel ringi siblivad ja neile kommi pakuvad…

Kas ei tuleks  küsida, kust võtavad uue seksuaalmoraali kuulutajad moraalse õiguse meie lastele koolides oma seksuaalse piiramatuse ja lodevuse ideoloogiat peale suruda? Ja kas tõesti saab seda teha täiesti karistamatult ning tõenäoliselt ka meie endi kui maksumaksjate raha eest?

Vt seonduval teemal: