“Suu kinni ja sure!“ Elupooldajast Briti poliitiku kodu ja auto kattusid ähvarduste ja roppustega

Jacob Rees-Mogg Briti peaministrite residentsi ees käesoleva aasta veebruaris. Paljude konservatiivide unistustes oleks 10 Downing Street tema järgmine eluase. Foto: Scanpix

Läinud nädalal sattus löögi alla Ameerikas puhkusel viibinud Briti parlamendiliikme Jacob Rees-Moggi kodu, millele pihustati ähvardusi stiilis “suu kinni ja sure”, anarhistlikke sümboleid ja roppusi.

Aiamurule pilluti laiali kondoome, mida riputati ka väikesele kivist ristile.

Kritseldustest ei pääsenud ka poliitiku abikaasa auto, mille kapotile kinnitati lillat värvi “täiskasvanute mänguasi”.

Kohaliku politsei sõnuti uurimine alles käib.

Küll aga kahtlustavad korravalvurid, et kondoomidega kritiseeriti Rees-Moggi usku, et lapsed on Jumala õnnistus ning nende saamist ei tohiks abielus olles tahtlikult vältida.

Veel arvatakse, et tegemist oli Brexiti-vastaste anarhistidega.

Rees-Mogg ise võttis asja huumoriga ja väljendas veendumust, et keegi kiusas teda vintis peaga. Lisaks “tuli värv kergesti maha” ning seega “polnud sel napsusel protestil isegi lühiajalist mõju.”

Rees-Mogg on kuue lapse isa, kes usub elu algusesse eostumise hetkel ning abielu pühadusse. Ühtlasi on ta tuntud kui Brexiti tulihingeline pooldaja, kes pole olnud kitsi ka kiitvate kommentaaridega USA presidendi Donald Trumpi aadressil.

Jacob Rees-Mogg: abielu on sakrament, elu algab eostumisel

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA