Silt: pangandus


Citigroup viib läbi "rassiauditi"

Ameerika Ühendriikide suuruselt kolmas rahakäitamise institutsioon Citigroup Inc on esimene Wall Streetil tegutsevatest hiidpankadest, mis lubab endas toime panna põhjaliku rassiauditi, mille eesmärgiks on välja selgitada ega kontsern oma tööjõupoliitika või teenustega juhuslikult mõnda rassi ei diskrimineeri, vahendab majandusajakiri Fortune.

Helme tegi pankuritele halva üllatuse

Ekspress kirjutas täna, et skandaali saatel pangandusest lahkunud Hannes Veskimäe asub tööle rahandusministeeriumi töörühmas, mis võtab luubi alla selle, kas pangad rahapesureeglite täitmise käigus väikeettevõtjaid ja tavakodanikke liigselt ei pitsita.

Miks Eesti ühiskond p….s on?

Lokkavale rumalusele lisandub Eestis massiline orjameelsus ehk halvav hirm seista oma õiguste eest, mis omandab enamiku eestlaste puhul praktilise elukreedo: ühiskonna probleemid ei lähe mulle korda, sest oma särk on ihule kõige lähemal.

Deutsche Bank vallandas üleöö sadu töötajaid Ameerikas

Saksa suurpanga Deutsche Banki majandustulemused on jätkuvalt katastroofilised – viimases kvartalis kukkusid kauplemistulud koguni 17 protsenti –, mistõttu kuulutati eile laiapõhjaliste ümberkorralduste raames muuhulgas välja käesolevaks aastaks plaanitav töötajate arvu "oluline vähendamine" ehk maakeeli massilised koondamised, nagu selgitab ZeroHedge.

Lätlane Brüsselis pangandusliitu punumas

Euroopa Komisjon avaldab liikmesriikidele survet pangandusliidu plaanidega, mis muuhulgas tähendaks sundust tõsta taas jalule kokkuvarisevaid laenuasutusi nö piirist piirini.

Leht 1 / 6