Tsiklimeeste teadvusse on tõusmas vajadus võidelda kõige nõrgemate ehk sündimata laste eest. Illustreeriv foto: Wikipedia

Motikameeste südameis süveneb veendumus, et Ameerikas on midagi väga valesti, kinnitab klubi Life Dynmics asutaja Mark Crutcher.

"Inimesed räägivad, et meie maa on valel teel ja me oleme minetamas oma moraalseid väärtusi, ja et midagi on viltu," vahendab veendunud elupooldajat National Catholic Register.

"Ja ma ei räägi üksnes abordist," jätkas Crutcher. "Ma arvan, et ameeriklased tunnetavad, et see olukord tuleb ümber pöörata, või muidu me jõuame omadega kohta, kust tagasiteed enam pole."

Ta lisas: "Tundub, et tsiklimeeste seas on see tunne veelgi tugevam, kui rahva hulgas üldiselt. Nad aduvad seda [ohtu] ja näevad osana sellest aborti.

Ja samuti on tsiklimeestel, eriti vana kooli meeste seas, kes ikka pikemat aega platsis on olnud, selline seisukoht, et nõrgemat tuleb kaitsta.

Ja kes oleks meie ühiskonnas nõrgem ja kaitsetum, kui sündimata laps?

Saate aru, meil tsiklimeestel on sihuke suhtumine, et ülekohtu vastu tuleb häält tõsta. Kui me näeme, et midagi on valesti, me tõstame häält. Me mõistame, et meie maal on midagi viltu ja et abort on osa sellest."

Baikerite-elupooldajate klubisid ja liikumisi on maailmas mitmeid, näiteks selline.

Life Dynamicsi juhti Mark Crutcherit võite kuulata alljärgneva video vahendusel. Mees ei häbene näidata pilti oma elu esimesest motoriseeritud kaherattalisest riistapuust: