SAPTK juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul vajab Objektiiv oma aasta kõige olulisemas annetuste kogumise kampaanias eduka tulemuseni jõudmiseks mitte midagi enamat kui seda, et endale jõukohase annetusega toetaks portaali tegevuse jätkamist kõik inimesed, kes seda oluliseks peavad.

Vooglaid toonitab, et seni ei ole Objektiivi lugejad kordagi portaali hätta jätnud, mistõttu on kõik varasemad kampaaniad jõudnud eesmärgini.

“Sel korral oleme aga olukorras, kus vaid loetud päevad enne kampaania planeeritud lõppu on pool eesmärgiks seatud summast puudu,” nendib ta ja lisab, et “kui meil ei õnnestu eesmärgiks seatud summat koguda, siis peame portaali tegevust koomale tõmbama – mis oleks kahetsusväärne, sest tegelikult tahaksime muidugi haaret laiendada.”

“Igal juhul on kampaania seis praegu üpris kriitiline, mistõttu jääb üle loota tugevale lõpuspurdile, et saaksime oma tööga edasi minna.”

Vooglaiu sõnul ei ole aasta kõige olulisemas annetuste kogumise kampaanias eduka tulemuseni jõudmiseks tarvis mitte midagi enamat kui seda, et endale jõukohase annetusega toetaks portaali tegevuse jätkamist kõik inimesed, kes seda oluliseks peavad.

SAPTK juhatuse esimehe sõnul on Objektiiv algusest peale olnud projekt, mis kestab seni, kuni sellele jätkub annetajate toetust.

“Ühelt poolt on Objektiiv meie sihtasutuse kõige olulisem ettevõtmine, aga teiselt poolt on see ka meie suurim kulu allikas. Seetõttu oleme alati endale öelnud, et teeme Objektiivi täpselt nii kaua, kui lugejad peavad vajalikuks seda annetustega toetada. Ühtlasi on lugejate toetus meile kõige parem tagasiside kanal.”

Objektiivi kampaaniasse oma panuse andmiseks annetuse tegemine võtab vaid mõne hetke ja seda saab teha mugavalt Objektiivi ANNETUSTE LEHEL.

Kuivõrd Objektiivi kulud on püsiva iseloomuga, on eriti tänuväärne see, kui lugejad vormistavad Objektiivi kasuks püsiannetuse.