Serbia poolt tulevad migrandid 2015. aasta septembris jalgadega Ungari piirile koputamas. Foto: Darko Vojinovic, AP/Scanpix

Ungari peaministri Viktor Orbáni pressiesindaja Zoltán Kovácsi sõnutsi ründavad Euroopa Liidu pahempoolsed ja liberaalsed poliitikud nende riiki, kuna ei suuda leppida sellega, et madjarid keelduvad illegaale massiliselt üle piiri sisse laskmast.

Kovács kõneles ajakirjanikele pärast nn "kuulamist" Euroopa Parlamendi kodanikuvabaduste, justiits- ja siseasjade komisjonis (LIBE), vahendab Breitbart. Kõneisiku väitel on end progressiivseks nimetanud komitee liikmed mõjutatud kaebuste poolt, mis laekuvad neile avatud piiride propageerija George Sorose rahastatud gruppidelt.

"Illegaalide õiguste asetamine ettepoole Euroopa kodanike õigustest on hullumeelne," kirjutas Kovács oma blogipostituses ja kirjeldas "kohvitamist" komisjonis kui külaskäiku "vanatädi juurde. Te ju teate teda. Ta on sulle armas, kuid on vanast peast pahaseks torisejaks pöördunud ning ei mõtle enam selgelt."

Ning "kahjuks ei kannata vaene vanatädi Euroopa mitte üksnes dementsuse käes, vaid on sattunud ka teatud halbade mõjude alla."

Ungari piiride pidavust on pidanud tunnistama isegi Euroopa Liidu piiriagentuur Frontex.

Peaminister Orbán on omalt poolt hoiatanud, et globalistid tahavad vahetada välja Euroopa elanikkonna, ning toonitanud et nn inimõiguste printsiibist ei tulene rahvusliku enesetapu kohustust:

https://www.youtube.com/watch?v=o301XkDl-bE