Vastassugupoole esindaja Obamat peaaegu poodiumilt alla tõmbamas. Foto: Kevin Lamarque, Reuters/Scanpix

Ühendriikide president Barack Obama ei suuda tõmmata vett peale oma "sooneutraalsete" koolivetsude ukaasile ning kaebab edasi äsjakehtestatud kohtutõkendi.

Obama unelmais kaotaksid koolid riikliku rahastuse, kui kõiki õpilasi ei lasta tualettidesse, duširuumidesse ja kehalise kasvatuse tundidesse vastavalt sellele, millisest soost nad end parasjagu kogevad olevat.

"President Obama kinnisidee selle destruktiivse sooülese ideoloogia ja agendaga [tegeleda] paljastab tema totaalse põlguse põhiseaduse, aga samuti loodusseaduste ja bioloogilise reaalsuse vastu," ütles LifeSiteNewsile California MassResistance'i direktor Arthur Christopher Schaper.

Schaper rõhutas, et tegemist on kodanikuõiguste küsimusega – mitte segaduses laste "õigustega" tungida vastassugupoole tualetti, vaid kodanike ja koolide õigusega mitte lasta endale peale suruda soovahetuse ideoloogiat.

Nagu toonitas MassResistance'i tegevdirektor Brian Camenker, ei ole kahjuks alust oodada, et Obama administratsioon oma agressiivsuses järele annab.

Ta kutsub konservatiivselt meelestatud kodanikke omakorda agressiivselt võitlema, ja mitte niivõrd inimeste privaatsuse eest, vaid gender-ideoloogia kui sellise sõgeduse ja hullumeelsuse vastu.