USA Senati vabariiklasest senaator Ron Johnson. Foto: Scanpix

Ameerika Ühendriikide vabariiklasest senaatori Ron Johnsoni sõnul on ajal, kui maailma on tabanud segased ajad ja Venemaa on tunginud Ukrainasse, tõsiseks probleemiks Joe Bideni perekonna hämarad ärisidemed Venemaa, Ukraina ja Hiinaga.

Wisconsini osariigi senaator Johnsoni väitel on Biden "vapustavalt, tõsiselt kompromiteeritud," vahendab Breitbart.

Fox Business Networksi saates "Mornings with Maria" esinenud Johnson rääkis:

See [Bidenite ärisidemed] valmistavad mulle muret. Me ei tea, millistesse välismaistesse rahalistesse afääridesse ta on segatud. Meil on kindlaid andmeid, et neid on arvestatav võrgustik. Aga ma ütlen teile, kes on nendega hästi kursis: need on Venemaa ja Hiina luureasutused. Kas see on põhjus, miks ta [Biden] tühistas Nord Stream 2 torujuhtme sanktsioonid, mis taas oli üks faktoritest, et Putinil jagus julgust ning kiusatust Ukrainasse tungida? Mida Hiina teab? Kas see on põhjus, miks ta lõpetas Hiina algatuse, millega tagati, et nad ei varastaks meie ülikooliüsteemidest intellektuaalset omandit?

Veelkord, ma arvan, et Tony Bobulinski'il oli õigus. Biden on vapustavalt, tõsiselt kompromiteeritud. Me paraku ei tea, millisel määral. 

Objektiiv on kirjutanud Bidenite pereärist Hiinaga siin ja kuidas Joe Biden mahitas Ukraina korruptsiooni. Bidenite pere Venemaa äridest saab lugeda siit.

Toimetas Karol Kallas