Jason Aldean ja lõpetamata laul Las Vegases käesoleva aasta 1. oktoobril. Foto: Scanpix

Kohaliku reporter poolt avaldatud salvestis Las Vegase massitulistamisele reageerinud tuletõrjujate tööalasest suhtlusest on hävitanud ametliku narratiivi, mille alusel tegutses kantrimuusika festivalil Route 91 Harvest üksnes üksik püssimees Stephen Paddock.

Nimelt teatab dispetšer 3-tunnise audiosalvestise keskel, et teine tulistaja on surunud pikali ühe tuletõrjuja abikaasa Mandalay Bay hotelli katusel.

Ja nagu sellest veel vähe oleks, näitavad lennukontrolli salvestised, et tulistajaid liikus sel õhtul ka kõrvalasuva McCarrani rahvusvahelise lennujaama hoovõtu- ja maandumisradadel.

Ettevõtja ja kirjanik Grant Cardone on omalt poolt meenutanud, et Mandalay Bay teatas tol ajal külalistele, et tulistajaid liikus ringi kogu hotellis ja kasiinos.

Miskipärast on hakanud ootamatult sellest ilmast lahkuma tulistamise üle elanud isikud – eriti just sellised, kes väitsid, et tulistajaid oli mitu.

Hiljuti suri ootamatult advokaat Orville Almon, kes väidetavalt esindas tulistamise ajal laval olnud kantrilauljat Jason Aldeani, aga ka kogu festivali.

https://www.youtube.com/watch?v=sKwYoKvqk-A