Vaata multikat: haldjas-hipster Euroopa Liit aitab migrante

Hädaliste lennutaja, hooliv vaibaomanikust haldjas-hipster Euroopa Liit. Foto: ekraanitõmmis multifilmist "Eurodame, help!"

Euroopa Komisjoni poolt spondeeritud uues multifilmis saame vaadata, kuidas Euroopa Liit kui haldjast ristiema migrandid lendaval vaibal Lääne-Euroopasse toimetab – pärast ärapõlgamist “rassistliku” Ida-Euroopa poolt.

Lisaks Euroopa Komisjonile ja Prantsuse valitsusele on teosele Eurodame, Help! õla alla pannud ka La Fondation Hippocrène, Avatud Ühiskonna Fondi partner mitmetes projektides, vahendab Breitbart.

Haldjas, kes kannab hipster-stiilis punaste raamidega prille ja valget Euroopa Liidu lipuga T-särki, lendleb migrantidele appi ning aitab nad kontrollivabalt läbi Frontexi piiripunkti.

Seejärel maandub nende lendav vaip hetkeks Ida-Euroopas, kus rassistid aga otsekohe häält tõstavad ja rusikaid viibutavad.

Lend jätkub ning lõpeb õnnelikult sõbralikus Lääne-Euroopas.

“Euroopa kaitseb oma piire ja eurooplased avavad oma südamed pagulastele. Aga sina?” jääb õhku küsimus, mille esitab lapsehääl.

Head multikavaatamist:

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!