Objektiivi annetuste kogumise kampaania esimene nädal osutus väga edukaks ja tõestas, et paljud lugejad peavad meie portaali tegevuse jätkamist ja laiendamist oluliseks.

Objektiivi toetuskampaania esimese nädala vältel kogusime portaali tegevuse jätkamiseks ja laiendamiseks ühtekokku 14 216 eurot, millest ca 9 000 laekus meie vastavatud veebiannetuste keskkonna kaudu. See tähendab, et meie toetajad on näidanud Objektiivi suhtes üles suurt usaldust ning kampaania minimaalseks eesmärgiks seatud 25 000 euro kogumine on käeulatuses.

Täname kõiki, kes on Objektiivi juba toetanud!

Aga ühtlasi palume kõiki Objektiivi lugejaid, kes ei ole veel annetust teinud, anda oma väga oluline panus, et saaksime viia kampaania eduka lõpuni ja koguda annetustega vähemalt 25 000 eurot, nagu eesmärgiks seatud.

Tuletame meelde, et praeguse kampaania raames on iga annetus sisuliselt topeltväärtusega, sest kaks suuremat toetajat on lubanud kinkida Objektiivile kokku 25 000 eurot, eeldusel, et väiksemad toetajad annetavad omalt poolt vähemalt sama suure summa.

Täna hommikust alates kuvavad kampaania bännerid kogutud annetuste nivood, millel kujutatud summa näitab kampaania reaalset tulu (kampaania raames tehtud annetustest on maha arvatud kampaania läbiviimiseks tehtud kulutused). Nivood värskendame kampaaniaperioodi lõpuni igal hommikul korra päevas.

Kampaania põhiperiood vältab kaks nädalat ehk kuni 10. mai õhtuni. Vajadusel pikendame kampaania perioodi ühe nädala võrra.