Vestlussaadete sarja "Välgatused" seekordses saates on külas pikamaajooksja Tiidrek Nurme. Juttu tuleb Jumala ja seeläbi iseenda leidmisest, spordist, tulemuste saavutamisest, mugavustsoonist väljumisest, hingehoiust, väärtustest ja paljust muust. Saatejuht on Indrek Petersoo.

"Ma julgustan inimesi ühiskondlikes küsimustes üha julgemalt kaasa rääkima. Pole vaja karta – tuleb esile astuda siis kui selleks on õige aeg. Vahel tundub vaenlane meie jaoks suur, aga tema võitmiseks piisab ainult püsti tõusmisest ja ütlemisest "Mulle aitab!"" ütles Nurme.

"Eesti ühiskond on praegu materiaalselt paremal järjel kui eales varem. Ma ei saa muidugi kõigi eest rääkida, aga võime seda väita kui vaatame keskmist ja võrdleme end näiteks Ukrainaga. Ühelt poolt teeb meie natukene turvalisem ühiskond rõõmu, aga teistpidi on kurb kui hakkame oma elu tervikuna maha müüma ja raha muutub olulisemaks kui sügavad väärtused, eelkõige pereväärtused. Eesti ühiskonna püsima jäämiseks peavad meil olema tugevad perekonnad. Kui hakkame olulisi väärtusi rahasse ümber kauplema, siis on tulemuseks katastroof," lisas saatekülalilne

Saatesari "Välgatused" keskendub peamiselt olulistele mittepäevakajalistele teemadele, mis Eesti inimesi ja nende argielu paratamatult mõjutavad.

Vaadake lisa saatest!