Foto: Piqsels

Valge Maja Twitteri kontol tuuakse laste ajupesu ja sootüsistamise põhjenduseks argument, nagu oleksid lapsed "meie kõigi omad".

Teisipäeval (13. juunil) avaldati Valge Maja Twitteri kontol Joe Bideni häälega peale loetud tekstiga video, mille sõnum kõlab:

"Need on meie lapsed. Need on meie naabrid. Nad ei ole mitte kellegi teise lapsed, nad kõik on meie lapsed. Ja meie lapsed on lohe nöörid, mis hoiavad meie riiklikke eesmärke lennus. See on väga tähtis, kuidas me kohtleme kõiki inimesi siin riigis [USAs]. LGBTQI+ ameeriklased, eriti lapsed, teid armastatakse, teid võetakse kuulda ja see valitsus toetab teid," rääkis Biden tähestikurahva värvides Valge Maja piltide taustaks.

Aprillis rääkis Biden ühes oma kõnes: "Pole olemas sellist asja, nagu kellegi teise laps. Meie riigi lapsed on kõik meie lapsed."

Juuni alguses väitis Biden, et kuna lapsed on "meie kõigi omad", siis peavad nad saama vabalt oma sugu väänata.

Kaheksandal juunil üllitas Ameerika Ühendriikide demokraatide valitsus tõigalehe, milles lubatakse seista "LGBTQI+ laste õnneliku elu" eest.

Üks maailma rikkamaid inimesi ja tuntumaid ettevõtjaid Elon Musk kostis demokraatide "meie kõigi lapsed" seisukoha peale: "Meie lapsed ei ole valitsuse kahuriliha."

Mõttekoja Judical Watch president Tom Fitton leiab

"Joe Bideni teie laste omamise soovi taga on pornorgaafia pealesundimine, seksuaalne "meelelahutus" ja ohtlik "transsooliste" äärmuslik tüsistamine ning muu hullumeelsus." 

Hispaania sotsialistist endine haridusminister Isabel Celaá teatas 2020. aastal, et lapsed ei kuulu vanematele. Probleemiks oli toona ja on tänaseni lapsevanemate õigus rääkida kaasa laste hariduses, mis konkreetsemalt puudutab ühiskonnaõpetust, mis kujutab muuhulgas endast tähestikurahva-, feministlikku-, seksuaalhariduse ja muude progressiusu dogmade pealesurumist.

Eesti tänase Kaja Kallase valitsuse ministrid, eesotsas reformierakondlase Signe Riisalo ja haridusminister Kristina Kallasega on andnud mõista, et näiteks kristlikud erakoolid peavad hakkama lastele õpetama riigi poolt heaks kiidetud käsitlust "homoabielust".  

Alates 2021. aasta alguses ametis olev demokraatide valitsus on üllitanud mitmeid märgukirju ja avaldusi, mille sisuks on tähestikurahva, eriti tähestikurahva noorte, "õiguste" kaitsmine üle maailma. "Homoõiguste" valvamine on tehtud ülesandeks Ameerika Ühendriikide saatkondadele ja kõikidele USA riigi käest saavatele rahvusvahelistele abi- ning arenguorganisatsioonidele.

Toimetas Karol Kallas