Iirimaad 2024. aasta Eurovisionil esindanud Bambie Thug ja deemon Foto: Scanpix

Varjunime Vigilant Citizen taga tegutseva kultuurikriitiku sõnul on läänemaailma "universumi kuningad" teinud naeruväärsesse kitši kalduvast lauluvõistlusest satanistliku ajupesuvahendi.

Eurovisioon on 1956. aastast alates peetav suurejooneline telesündmus. Aastate jooksul on nimetatud lauluvõistluselt saanud tuule tiibadesse mõned maailma tuntumad estraaditähed.

Loomulik on ka areng, et nomenklatuur kasutab seda lauluvõistlust oma tegevuskava ajupesuks ära. Eurovision ei varja enam midagi: kogu üritusest on saanud raskekujuline Soodama ja Gomorra kehastus. Kui keegi arvab, et Eurovisiooni sedasi määratlemine on kuidagi üle pingutatud, siis alljärgnevalt võib näha, et liialdustega tegemist pole. Esitatud on vaid tõigad. 

Madonna esinemas Expo Tel Avivi messikeskuses toimunud 2019. aasta Eurovisioni lõppkontserdil Foto: Scanpix

Eurovisiooni järk-järguline kaldumine nomenklatuuri hullumeelsusesse sai täiesti avalikuks 2019. aasta finaalis. Toonase lõppkontserdi tipuks oli Madonna väga rituaalne esinemine, mille kohta võib tagantjärele öelda, et see kuulutas ette Covid-19 tulekut.  

Alates sellest ajast on Eurovisioon sihikindlalt rünnanud vaatajaid nomenklatuuri saastaga. Näiteks oli 2021. aasta lauluvõistluse Küprose esineja lugu El Diablo niivõrd otseselt Saatanat ülistav, et kodumaal tõi see kaasa protestimeeleavaldused.

Kui need on üksikud näited, siis 2024. aasta Eurovisiooni näol oli tegemist eriti jubeda satanistliku agenda reklaamüritusega. Lõppkontserdi kõiki esinemisi ühendav narratiiv tegi kogu üritusest totaalse megarituaali.

Nagu tavaliselt, pühendas korporatiivne meedia oma tähelepanu kõigele muule, mitte laulude ja esinemiste sisule, tagades sellisel viisil, et paljud inimesed eiravad neile otse silma vaatavat kurjust.

Korporatiivne meedia rääkis suuremas osas Iisraeli vastuolusid tekitanud osalemisest. Sellele ei aidanud kaasa esineja Eden Golani laul, mille algne nimi oli "Oktoobrivihm" ja mis on pühendatud 2023. aasta 7. oktoobri Hamasi korraldatud terrorirünnaku ohvritele. 

Tänavuse Eurovisiooni finaalis saatis kõiki Iisraeli mainimisi saalist vali halvustav röökimine (ja mõned kaasaelamised). Samal ajal üritasid sõu juhid laval publiku seas valitsevat meeleolu eirata. Lõpuks, vaatamata Malmös toimunud Iisraeli vastastele meeleavadlustele ja riigi esindajat saatnud vastuoludele, pälvis Golan publikuhääletusel teise koha. Kuna tema lugu oli üpris mittemidagiütlev, siis võib eeldada, et sedasi avaldati toetust eelkõige Iisraelile kui riigile.

Eurovisioni nimeks võiks olla "Sodoomiavisioon"

Samas Iisraeli esineja muredele tähelepanu osutamise kõrval jättis meedia täiesti kajastamata 2024. aasta Eurovisiooni tegeliku sisu, milleks oli satanism ja tavaline moraalne allakäik. 

Kui varem on üritus olnud suhteliselt peresõbralik, siis tänavuse Eurovisiooni "kõikepaljastavad" lavasõud, mida saatis tavaline sugusid hägustav tegevuskava, kujutasid endast kõike muud.

Tuntud Ühendkuningriigi TalkTV saatejuht Julia Hartley-Brewer kommenteeris üritust sotsiaalmeedias: "[Eurovisioon] pole enam tore ja naljakas peresõbralik lauluvõistlus. Nüüdseks on see sisuliselt steroididega võimendatud omasooiharate meeste sadomasohistlik pornofilm!"

Täpselt nii see on.

Rida rituaalinäiteid

Järgnevalt on esitatud mõned näited lõppkontserdil esinenud lauljate vaadenditest.

Hispaania esinejale lõid taustaks tantsu ja saputasid tuharaid kaks g-string korsettides ja kõrge kontsaga saabastes meesterahvast. Foto: Scanpix

Kui seni on võistlejate meeskonnad tavaliselt hääletamise ajal lava taga lehvitanud oma riigi lippudega, siis tänavu nägi ohtralt tähestikurahva vikerkaarelippe. Arvestades asjaoluga, et nomenklatuur soovib hävitada inimeste rahvustunded ja asendada need üleilmastatud "kultuuriga", on sellised arengud igati mõistetavad.

Ühendkuningriigi esinemine rääkis omasooiharate meeste grupiseksist räpases käimlas. Pilt: YouTube'i ekraanitõmmis

Paistab, et kõik vaatajad Ühendkuningriigi lugu eriti ei sallinud. See sai publikuhääletusel täpselt null punkti. Seda mitte "omasooiharuse pelguse" (homofoobia) pärast. See lugu oli vastikust tekitav ja jõle ning ilmselt selle tõttu tekkisid mingit uut liiki sugulisel teel levivad haigused.

Kommentaatorid väitsid, et selle loo peale hakkas neil häbi olla britt.

Soome esineja andis samuti tubli panuse, et lauluvõistlus võimalikult perversseks muuta. Foto: Scanpix

Soome esineja esinemine pidi olema "humoorikas", kuid mulje jättis see siiski, et ühel perverdil on tore olla, kui saab ennast lauluvõistluse noorte vaatajate ees paljastada. 

Kuna lauluvõistlus toimus Rootsis, siis avaldati lõppkontserdil austust 50 aastat tagasi Eurovisioni võitnud müütilise staatuse omandanud ABBA-le. Kas esinemas võis näha ABBA-t? Muidugi mitte, ABBA laulu esitas alloleval pildil olev kutt.

Conchita Wurst võitis Eurovisioni 2014. aastal. ABBA laulu esitamise au anti temale, kuna ta on habemega mees, kes kannab kleiti. Muud põhjust selleks ei olnud. Samal ettekäändel on ta esinenud nii ÜRO-s kui Euroopa Parlamendis. Ta on ideaalne näide, mida kujutab endast nomenklatuuri sugusid hävitav tegevuskava. (Foto: Scanpix)

Deemonlikud rituaalid

Koos sugude hägustamise ja omasooiharuse väärastumisega võis tänavusel Eurovisioonil lisaks läbivalt näha nomenklatuuri teist kinnisideed, milleks on deemonite auks korraldatud rituaalid. Selle väite puhul pole kindlasti tegemist liialdustega.

Iirimaa esinemine paistis teiste Saatana kummardamise rituaalidele osutavate esinemiste kõrval silma päriselt deemoneid välja kutsuva rituaali korraldamisega.

Iirimaa esindaja Bambie Thug kandis esinemise ajal saatanlikult väärastatud ja sellele osutavat Jeesuse okaspärga. Nagu hiljem võib näha, saab sellest mustast kroonist ürituse lõpus kogu ettevõtmise olulise tähendusega osa. (Pilt: YouTube'i ekraanitõmmis)

Esinemise käigus süütas Bambie küünalde ringi ümber tagurpidi viisnurga, mille keskel oli kõikenägev silm. See pole meelelahutus, see on päris rituaal.

Siis kutsus laval esinev nõid rituaalse ringi seest välja deemoni, kellega jagas romantilisi hetki.

Bambie laubale oli joonistatud keldi spiraalidega triskele (kolmjalg), mida saadab ulatuslik okultne tähendusväli. Praegusel juhul oli triskele lisaks stiliseeritud 666-ks.  

Kas see kõik on juhuslik kokkulangevus?

Esinemise käigus moodustus ringi keskele dodekagramm, 12-tipuga täht, mis osutab kaheteistkümnele tähtkujule, 12 Iisraeli suguharule ja omab hulga muid okultseid tähendusi.  

Laulu lõpuks kisendab Bambi meeleheitlikult ja deemon langeb krampides põrandale. Taustaks kuvatakse sõnumit "kroonige nõid" (Crown the Witch).

Ürituse teadustaja üritas lugude vahepeale visata nalja, et Eurovisiooni lugusid saab kuulata ruunikirjas.

Nimetatud võlts ruunikivi on ilmselt stiliseeritud versioon Skåängi ruunikivist. See on taas satanistlikult tähelepanuväärne, sest ühelgi Rootsi ruunikivil pole tagurpidi risti, mida näeb Eurovisiooni kivi allosas. Oma sümboolne tähendus on samuti kahepealisel maol, kes esindab muuhulgas ühekorraga nii üla- kui allilma ja otsustamatust. Suur risti sarnane moodustis kivi keskel on tõenäoliselt mingisugune uuema wicca-kogukonna (nõidade) poolt leiutatud märk, mis on kokku pandud Islandi maagilistest sümbolitest ja/või põhjamaade šamaanimärkidest.

Deemonlikud rituaalid

Lauluvõistlus lõppes nii sümboolse ettevõtmisega kui vähegi võimalik. Nõia kroonimisega.

Lauluvõistluse võitis "kolmandat sugu" esindav Šveitsi räppar Nemo. Näiliselt oli tänavuse lauluvõistluse võitja küll tema, kuid kõige suurema auhinna pälvis siiski nomenklatuuri agenda. Nemo sisuks oli esineja "teekond" oma soo väärastamise suunas.

Kui Nemo oli võitjaks kuulutatud, asetas Bambie Thug talle pidulikult pähe oma okastega nõiakrooni. "Kroonige nõid!" Väga sümboolne.

"Huvitavate" küüntega 2023. aasta Eurovisioni võitja Loreen ja nõiapärjaga Nemo Foto: Scanpix 

Väidetavalt "õnnistati" kroon Bambie esinemise käigus "sisse".

Kogu 2024. aasta Eurovision oli täpset tegevuskava järgiv ja sümbolitega täidetud rituaalne ettevõtmine. Omamoodi sümbol on seegi, et Nemo lõhkus peale auhinnatseremooniat võidukarika ära, mille käigus veristati tema pöial.

Lõpetuseks

2024. aasta Eurovision oli nukker kogemus. Seal ei esitatud muusikat, millega käisid juhtumisi kaasas ühiskondlikud sõnumid. Tegemist oli saatanliku kultuse ajupesuga, mille juurde juhuslikult käis muusika. Olukorra muutis veelgi kurvemaks asjaolu, et esinemiste vahele näidati katkendeid 20. sajandi Eurovisionidest, kus normaalsed ja hea tervise juures inimesed esitasid päris muusikat. Tänased veidrad, perverssed, piinatud, soosegaduses ja mäekolle meenutavad esinejad jätsid selle kõrval päris koleda mulje. Paljud vaatajad ilmselt küsisid: "Mida põrgut on juhtunud?"

Vastus sellele küsimusele on lihtne ja seda võib näha üle korporatiivse massimeedia. Eurovisioon on nomenklatuuri poolt anastatud. Käesoleva aasta sündmus järgis nomenklatuuri kahte olulist seestumist: sugude hägustamine ja Saatana ülistamine. Need kaks tegevuskava käivad käsikäes ja on sümbolite kaudu massimeedias omavahel kokku seotud. See ei peaks kedagi üllatama, sest nomenklatuuri satanistliku kultuse üks peapuuslikke Baphomet on nii mehe kui naise sootunnustega. 

Tõlkija lisamärkus: Nemo etteaste lõppes jõulise kurjuse sümboli, musta päikese, ees. Must päike/päikeseratas (kolovrat) on iidne slaavi paganate sümbol, mille stiliseeritud kujul võtsid üle Saksamaa natsionaalsotsialistid. (Pilt: YouTube'i ekraanitõmmis)

Must päike (Sonnenrad). Sakke/kiiri/jalgu on sümbolil 12.

Tõlkis Karol Kallas