Toronto lasteaiakasvataja, kes nimetab end JP Kane'iks, tegutseb paralleelselt ka transvestiidina, propageerides laste seas sooideoloogia põhimõtteid. Ekraanitõmmis YouTube'ist

Lääne ühiskonnas läheneb seksuaalrevolutsioon täielikule võidule. Hiljutiseim lahinguväli kultuurisõjas keerleb aga lapsepõlve koloniseerimise ümber. Kui vanemad tahavad oma lapsi kaitsta, ei või nad jääda lootma poliitikutele, vaid peavad organiseeruma ja haarama ise initsiatiivi.

Viimastel aastatel on LGBT-liikumine ja nende liitlased poliitikas, meedias ja meelelahutustööstuses teinud tohutuid pingutusi, et hakata üha nooremas eas lastele tutvustama oma ideoloogia põhimõtteid. Need vähesed, kes julgevad sellele vastu seista, tembeldatakse pikemalt mõtlemata fanaatikuteks ja äärmuslasteks. 

Näiteks õpetatakse Kanada lastele seksuaalkasvatuse tundides "sooükssarviku" abil, et sugu on spekter, aitamaks neil "murda valearusaam", nagu oleks ainult kaks sugu, ning mõista, et neil on võimalus olla ka mõne teise soo esindaja, kui nad seda vaid soovivad. Paljud avalikud koolid toetavad "homokuu" tähistamist, pannes terveks juunikuuks kooli kohale lehvima vikerkaarelipu. Avalikes raamatukogudes on nüüd saadaval hulgaliselt lasteraamatuid, mis sisaldavad LGBT-paare, "transseksuaalide värvipliiatseid" ning isegi töövihikuid, mis aitavad lastel saada "sooületajateks" ning vabastada oma elu "transfoobiast". 

Kõige murettekitavam on aga see, et viimase paari aasta jooksul on olukord läinud veelgi hullemaks – Kanada rahvusringhääling reklaamib nn "drag-lapsi" täispikkades dokumentaalfilmides ja "drag queen'ide" jututundides, mida on kiitnud vähemalt üks silmapaistev pedofiilia propageerija, ning mis on suunatud just lastele. LGBT-liikumise eesmärk on laste indoktrineerimine, kasutades selleks kõike, filmidest raamatukogu ja klassiruumini, ning selle sõdurid on olnud uskumatult edukad väga lühikese aja jooksul. Praeguseks võib pidada vältimatuks, et kui vanemad ei võta kasutusele konkreetseid, süstemaatilisi ja läbimõeldud meetmeid selle takistamiseks, puutuvad lapsed LGBT ideoloogiaga juba varases eas kokku.

Just selle pärast pidasin julgustavaks, et vähemalt mõned poliitikud mõnes kohas näivad mõistvat, et sellisele lapsepõlve koloniseerimisele tuleb vastu astuda ja see ära hoida. Iiri meediaorganisatsiooni Gript sõnul on Poola valitsusel plaanis võtta vastu õigusaktid, mis on koostatud võitlemaks selle kestva ja kasvava laste seksualiseerimisega: 

"Poola partei Seadus ja Õiglus (PiS) on koostamas seaduseelnõud, mis kriminaliseeriks "alaealiste seksuaalse aktiivsuse propageerimise ja edendamise", kartuses, et seksuaalharidus teistes jurisdiktsioonides (meedia, kirjandus jne) viib laste varajase seksualiseerumiseni. Poola koolid ei paku seksuaalhariduse tunde, keskendudes hoopis õpilaste pereeluks ettevalmistamisele, olgugi et osades liberaalsete parteide juhitavates linnades on lubatud pakkuda seksuaalharidusprogramme.

Meeleavaldused nimetatud eelnõu vastu on mitmes linnas kavandatud kolmapäevaks, kuid arvestades PiS-i ulatuslikku valimisvõitu eelmisel pühapäeval näib tõenäoline, et kõik nende esitatud õigusaktid võetakse vastu. Kriitikute sõnul üritab PiS traditsiooniliste katoliiklike valijate poole pöördumisel lihtsalt paremäärmuslikke erakondi "kõrvale jätta.""

Kahjuks pole Kanadas ühtegi suuremat erakonda, mis oleks valmis kõigele sellisele vastu hakkama. Olles eelnevalt lubanud kaotada liberaalse peaministri Kathleen Wynne'i radikaalse seksuaalõppekava – eeskätt selles sisalduva ohtliku sooideoloogia –, taganes progressiivsest konservatiivist peaminister Doug Ford oma sõnadest, ning uus, muudetud õppekava on olulisemates küsimustes varasemast sisuliselt eristamatu.

Peaaegu mitte ükski poliitik ei ole soostunud vastu astuma koolides levitatavale sooideoloogiale, ning ma sügavalt kahtlen, kas ükski poliitik oleks praeguses punktis küllalt sirgjooneline, et öelda välja lihtne lause "Naistel pole peeniseid."

Fakt, et sellise mõtte välja ütlemist peavad paljud poliitiliseks enesetapuks – isegi näiliselt konservatiivsete poliitikute puhul –, on jõhker reaalsuskontroll. Kanada riigikoolid tegelevad laste indoktrineerimisega ning on tõeliselt vähe inimesi, kes on valmis sirgeselgselt püsti tõusma ning nõudma, et nende lastele võimaldataks lapsepõlv, mis jääks puutumata sooideoloogiaga paratamatult kaasaskäivast segadusest.

Neil, kes soovivad oma lapsi selle eest kaitsta, on ainult üks valik: võtke vastutus oma laste hariduse eest ja – kui vähegi võimalik – hoidke neid riiklikust koolisüsteemist eemal.

Allikas: LifeSiteNews. Altpoolt on võimalik vaadata ühte näidet paljudest selle kohta, milline mõnu on sooideoloogia levitamisel laste seas.