Jordon Walkeri ja James O'Keefe'i sõnavahetus. Pilt: Project Veritase paljastus

Project Veritase Pfizeri SARS-CoV-2 "evolutsiooni suunamise" paljastuse teisest videost näeb, kuidas Pfizeri võimaliku kahtlase tegevuse avalikustanud töötaja läheb Veritase juhile kätega kallale.

Project Veritas avaldas teise video Pfizeri SARS-CoV-2 viiruse "evolutsiooni suunamise" sarjast, milles Veritase juht James O'Keefe üritas Pfizeri juhtivtöötajalt Jordon Walkerilt tema viiruse manipuleerimise jutu kohta selgitusi saada. Walker sai Veritase ajakirjanikuga teist korda kokku ja kohtumise käigus ühines nendega O'Keefe. Rahulikult alanud kohtumine muutus vägivaldseks, mille käigus Walker läks O'Keefe'ile ja Veritase meeskonna teistele liikmetele kätega kallale.

Maailmakuulus meditsiiniteadlane ja üks mRNA vaipsüstimise häälekamaid kriitikuid Peter A. McCullough kirjutab Veritase seekordsete paljastuste keskmes oleva Jordon Trishton Lee Walkeri kohta: ta on meditsiiniteaduste doktor (MD) ja Pfizeri üks strateegilise arendus- ja teadustegevuse valdkonna direktoritest. 2013. aastal lõpetas ta Yale'i Ülikooli ja 2018. aastal Texase Ülikooli Southwesterni Meditsiinikooli. Õppinud on ta veel Lõuna-California Ülikoolis ja residentuuri läbis ta Massachusettsi osariigi Tuftsi Meditsiinikeskuses eel-kirurgia valdkonnas. McCullough kirjeldab teda kui noort ja kogenematut inimest, kes teeb sedasi [O'Keefe'iga kakeldes] oma karjäärile otsa peale. 

Peale esimest varjatult filmitud paljastust kohtus O'Keefe Walkeriga ja küsis tema käest, miks Pfizer varjab avalikkuse eest, et ettevõte tegeleb Covidi viiruse muteerimisega?

Walker läks küsimuse peale endast välja ja karjus, et ta "valetas, kuna tahtis kohtingule tulnud inimesele [meesterahvale] muljet avaldada". "Ma töötan ettevõttes, mis sõna otseses mõttes tahab inimesi aidata." Ta jätkas kätega vehkides, et seekord on Veritas/O'Keefe omale tõelise jama kaela tõmmanud.

Siinkohal tuleb osutada, et Veritas on sõnavahetuse video kokku lõiganud ja selles pole näidatud kogu sündmuse kulgu. 

Ühel hetkel haaras Walker telefoni ja kutsus politsei. Samuti palus ta kohviku töötajatel uksed lukku panna, et O'Keefe ja Veritase meeskond, keda oli ligikaudu viis inimest, ei saaks lahkuda.

Siis haaras ta O'Keefe'i käest iPadi ja viskas selle põrandale puruks, viskus selle otsa ning karjus sinna juurde, et "te ei tohi niiviisi inimesi filmida". Kui Veritase meeskonna liikmed üritasid O'Keefe'i iPadi tema käest kätte saada, läks suuremaks kähmluseks.

Videost võib aru saada, et Walker oli hüsteerias.

Veritase Pfizeri seekordsest paljastusest rääkis pikemalt oma saates üks Ameerika Ühendriikide populaarsemaid saatejuhte Tucker Carlson.

Toimetas Karol Kallas