Vladimir Putini vahakuju Madame Tussauds' muuseumis Bangkokis. Foto: Tidarat, bigstockphoto.com

Seaduslikud võimalused Donald Trumpilt valimisvõit varastada avanevad 19. detsembril, kui valijamehed oma hääle annavad, või 6. jaanuaril, kui kongress koguneb neid hääli lugema, kirjutab Michael Snyder blogis The Economic Collapse.

Establishment on praegu totaalses paanikas ning näib olevat panustanud “venelaste sekkumise” kaardile, et blokeerida Trumpi pääsemine Valgesse Majja.

Käimas on tohutu ponnistus veenmaks Trumpi pooldavaid valijamehi kellegi teise poolt hääletama. Juhuks, kui see ei peaks õnnestuma, valmistatakse parasjagu ette pinnast selle jaoks, et valijameeste hääli kongressis kokkulugemisel kehtetuks tunnistada.

Nimelt piisab ühe esindajatekoja liikme ja ühe senaatori allkirjast, et korraldada hääletus valijameeste häälte kehtivuse üle.

14 märki plaani kohta Donald Trumpilt presidendiamet pihta panna on aga järgmised:

1. Kümnest valijamehest koosnev rühmitus on saatnud kirja rahvusliku luure juhile James Clapperile ning palunud, et neid viidaks kurssi Venemaa pingutustega sekkuda novembrikuistesse valimistesse.

2. Hillary Clintoni kampaaniameeskond on seda taotlust avalikult toetanud ning tahab, et “infotund” leiaks kindlasti aset enne valijameeste hääletamist tuleval esmaspäeval.

3. Valge Maja pressiesindaja Josh Earnest väidab, et Trump “kutsus Venemaad üles oma oponenti häkkima” (kandideerides ironiseeris Trump ühel korral antud teemal – toim) ning on “lõiganud kasu Venemaa pahatahtlikust kübertegevusest.”

4. Vabariiklaste liider esindajatekojas Mitch McConnell on andnud teada, et toetab venelaste sekkumise uurimist.

5. Pühapäeval teatasid soovist sellise uurimise järele senaatorid Chuck Schumer, Jack Reed, John McCain ja Lindsey Graham.

6. Esindajatekoja liige David Cicilline kutsub valijamehi arvestama enne hääletamist “välismaise mõjuga USA presidendivalimiste lõpptulemusele.”

7. Esindajatekoja liige Jim Himes nimetab Trumpi “ohuks vabariigile” ning julgustab avalikult valijamehi kellegi teise poolt hääletama – see on enneolematu tegu ühe kongresmeni poolt.

8. Time Magazine teeb avalikult lobitööd selle nimel, et valijamehed hääletaksid 19. detsembril kellegi teise ja mitte Trumpi poolt.

9. Endine CIA tegevdirektor on väitnud, et venelaste katsed muuta presidendivalimiste tulemust on “9/11 poliitiline ekvivalent.”

10. Endine CIA agent Bob Baer nõudis CNNi eetris uusi valimisi, kui on võimalik tõestada, et äsjased valimised ei lähe Venemaa sekkumise tõttu arvesse.

11. Endine CIA juhtivtöötaja ja omaaegne presidendikandidaat Evan McMullin ütleb, et Trump “ei ole lojaalne ameeriklane”, sest tema vaated ei ole piisavalt Venemaa-vastased.

12. Huffington Post viibutab föderaalkohtu otsust aastast 1994 kui pretsedenti, et võtta Trumpilt presidendiamet ning anda see Hillary Clintonile, kui kohus leiab, et Venemaa sekkumine muutis valimiste tulemust.

13. Hillary Clintoni kommunikatsioonijuht Jennifer Palmieri väidab nüüd, et “välisriik” üritas häkkida tema Gmaili kontot vaid paar päeva enne valimisi.

14. Barack Obama on andnud luureringkondadele korralduse koguda kokku kõikvõimalikud tõendid Vene sekkumise kohta – enne, kui tema ametist lahkub.

Kui valimised Trumpilt varastatakse, tabab Ameerikat tõenäoliselt kaos. Samas on eliit antud hetkel ilmselt valmis riskima ükskõik millega, et Trump Valgest Majast eemal hoida.