Ühendkuningriigi parlamendihoone Foto: Piqsels

Endine Ühendkuningriigi tooride kubjas ja tuntud parlamendisaadik Andrew Bridgen heideti parteist jäädavalt välja, kuna ta leiab, et Covidi süstide näol on tegemist inimsuse vastase kuriteoga.

Esmalt tõusis Loode-Leicestershire'i valimisringkonda esindava Bridgeni Covidi hereesia teema päevakorda käesoleva aasta jaanuaris. Ta avaldas sotsiaalmeedias "konspiratsiooniteooriaid levitava libertaarliku" väljaande ZeroHedge'i uudisele toetuva postituse, milles juhtis tähelepanu Covidi süstidega seotud terviseriskidele, vahendab Guardian.

Bridgen kirjutas toona: "Üks südamearst rääkis mulle, et see [Covidi mRNA süstid] on peale holokausti suurim inimsuse vastane kuritegu."

Konservatiivide kõneisiku sõnul on Bridgen heidetud parteist jäädavalt välja alates 12. aprillist ja tal on otsuse vaidlustamiseks aega 28 päeva.

Parlamendisaadik kommenteeris enda tõenäolist toori karjääri lõppu:

"Minu Konservatiivsest parteist valesid ettekäändeks tuues välja heitmine osutab ainult meie poliitilist süsteemi vaevavale mürgisele kultuurile. Üle kõige on tegemist sõnavabaduse küsimusega. Mitte ühtegi parlamendiliiget ei tohiks karistada selle eest, kui ta võtab sõna nende nimel, kellel endal see võimalik ei ole. Partei tahab igal juhul teha minust patuoina." 

Briti juutide esindajatekogu (Board of Deputies of British Jews) avaldas Bridgeni väljaheitmise üle head meelt. "Väide, nagu Covidi vaktsiinid oleksid suurim inimsuse vastane kuritegu peale holokausti ei ole arvamus, mida ükski tõsiselt võetav poliitiline partei peaks soosima." 

Bridgen kommenteeris enda väljaheitmist uudistekanalile GBNews: "Kui ma olen päästnud ühegi lapse vigastamisest, siis on see kõik seda väärt … Kui see läheb mulle maksma minu poliitilise karjääri, siis olgu see nii."

Bridgen ei võrrelnud siiski Covidi süstisurmasid holokaustiga. Tema säuts osutas, et holokaust oli omal ajal ilmselt üks jõhkramaid inimsuse vastaseid kuritegusid, nagu seda on ka inimeste süstimine kasutute eksperimentaalsete ja ohtlike geeniainetega.

Üha suurem hulk teadustöid kinnitab, et Covidi pandeemia ei kujutanud sellist ohtu, nagu sellest maaliti ja hoolitsema oleks pidanud ainult teatud haavatavate ühiskonnarühmade eest; uudsete mRNA süstiainete tehnoloogiaga kaasnevad rängad kõrvalnähud ja surmad ning nõndanimetatud Covidi "vaktsiinid" ei hoia ära rasket haigestumist ega surma.

Toimetas Karol Kallas