Norris ja Orbán poseerimas Ungari terrorismi-vastase eliitsalgaga, kelle "väljaõpe ja tehnika on parimaid, mida [külaline] kogu maailmas näinud on." Foto: Facebook/Viktor Orbán

Tuntud filminäitleja ja võitluskunstide meister Chuck Norris meenutab südamesoojusega oma äsjast külaskäiku Ungarisse ja kohtumist sealse peaministriga, kes teda isiklikult Budapesti mööda ringi sõidutas ning vaatamisväärsusi tutvustas.

Vestluse käigus kirjeldas Viktor Orbán Norrisele ja tema abikaasale muuhulgas oma poliitikuelu varjukülgi nagu “90 protsendi ulatuses negatiivseid kommentaare” ja “liberaalide vihkamist”, vahendab Hungary Today viitega portaalis WND ilmunud artiklile.

Norrisele avaldas muljet viis, kuidas Orbán “oma piire kaitseb” ja “kristlikke väärtusi järgib”, aga ka kuulus seaduspakett “Peatage Soros”.

Kui Norris ja Orbán hüvasti jätsid, kuulutas esimese abikaasa Gena nad “sõpradeks igaveseks ajaks” – friends forever.

Näitleja Ungari-reisi peamiseks põhjuseks polnud siiski mitte kohtumine peaministriga, vaid kutse lüüa kaasa jõulude ajal kohalike kristlaste poolt korraldatava kampaania üritustel, mille käigus kogutakse ja jagatakse vaesemates oludes viibivatele lastele kümneid tuhandeid kingakarpidesse pakitud kingitusi.

Toimetas Urho Meister

https://www.youtube.com/watch?v=r1dM-wthHAI