Hillary Clinton tegemas valimiskampaaniat. Foto: Mike Blake, Reuters/Scanpix

Demokraatide kandidaat USA presidendivalimistel Hillary Clinton teatas televaatajaile, et tunneb end käimasolevas kampaanias kui alternatiivses universumis.

"Mul on mõnikord tunne, et see kampaania on sisenenud alternatiivsesse universumisse," ütles Clinton ABC saates Jimmy Kimmel Live.

"Mul tuleb astuda alternatiivsesse reaalsusse, vastata küsimustele selle kohta, kas ma olen elus, kui kaua mul veel elada on jäänud," vahendab TruNews.

Tegemist oli Clintoni esimese katsega vastata Donald Trumpi leeri väidetele, nagu vaevaksid teda tervisehädad, mis võiksid valituks osutudes põhjustada probleeme.

Nii Clinton kui Trump on avalikustanud arstitõendid, mis tunnistavad nad presidendiameti jaoks kõlbulikuks.

Testimaks Clintoni tugevust, palus Jimmy Kimmel tal avada kurgipurgi – mis kandidaadil ka õnnestus. Seejärel soovitas poliitik saatejuhil oma pulssi kontrollida.

Ameerika avalikkust on vapustanud kaadrid Clintoni kohati kummalisest käitumisest ning kontrollimatutest ja ebakohastest naeruhoogudest.

Paljud murravad pead näiteks alljärgnevas videos avalduva tõmblemise üle, mis silmnähtavalt ehmatas Clintonit küsitlevaid reportereid.