Walter: Foto: Facebook

Pilt hiljuti nurisünnituse läbi liiga vara ilmale tulnud ning vaid paar üürikest hetke meie keskel viibinud Walterist on puudutanud paljude südameid, kirjutab LifeSiteNews.

Oma ema rinnal teki äärega kaetult lebav väike poiss on jäänud pildile selgelt ja ilusalt, fotot "raamimas" haiglavoodi ääris.

Facebooki vahendusel oma lugu jaganud ema kõneleb sellest, kuidas sündmused ootamatult arenesid, kui ta last vaid 19 nädalat ja kolm päeva kandnud oli.

Nagu arstid tuvastasid, oli laps terve ja südamelöögid selged, kuid kahjuks olid emal tekkinud verejooksud ning arsti sõnutsi ei olnud muud valikut, kui varakult sünnitada.

Ema meenutab, et arst oli ta vastu väga lahke ning vabandas ikka ja jälle.

Kui täielikult välja kujunenud Walter sündis, said ema ja isa teda natuke aega hoida ning näha, kuidas tilluke süda ta rinnas veel tuksus.

Nad on tänulikud nende hetkede eest ning ema rõhutas, et teda aitab teadmine, et laps elab edasi igavikus.

"Me ei tea ju tänaseni, miks või kuidas see juhtus, kuid oma paari elatud minutiga on ta puudutanud rohkem elusid, kui ma iial ette oleksin kujutanud," ütles ema.

"See, et last ema sees näha pole, ei tähenda, et ta oleks vaid klomp rakke. Walter oli täiuslik ning väga aktiivne mu kõhus… On trööstiv teada, kus ta on – ning et me kohtume taas."

Loe postitust ja vaata pilti paremini siit.