Illustratsioon: Bigstockphoto.com

Seoses hiljutiste videote ilmsikstulekuga, milledes paljastatakse, kuidas Planned Parenthood hangeldab sünnieelselt tapetud laste organite ja kudedega, intervjueeris Lepanto Instituut endist satanistlikku ülemvõlurit Zachary Kingi.

Zachary oli tavaline poiss tüüpilisest Ameerika naabruskonnast, kes kasvas üles baptistide perekonnas. Ta alustas maagia praktiseerimist 10-aastaselt, liitus satanistliku kogudusega 13-aastasena ning oli rikkunud kõiki 10 käsku, kui ta oli 15-aastane. Alates oma teismeeast kuni täiskasvanuks saamiseni tõusis ta koguduse hierarhias kuni ülemvõluri positsioonini ning propageeris aktiivselt saatana agendat, teostades sealhulgas ka rituaalseid aborte. Zachary kirjutab oma kogemustest uues raamatus pealkirjaga "Abort on satanistlik ohverdus".

L. I. – Zac, sul on üsna uskumatu lugu rääkida. Kas saaksid meile pisut oma tausta avada ning selgitada, kuidas sa satanismi lõksu langesid?

King – See sai alguse suurest uudishimust, kuna ma tundsin huvi selle vastu, kas maagia on päriselt olemas. See huvi tekkis mul pärast filmide vaatamist nõidadest ja võluritest 1970ndatel, mil ma üles kasvasin. Meil mängiti koolis mängu nimega Bloody Mary (otsetõlkes Verine Maarja, aga slängina ka Kuramuse Maarja või Neetud Maarja) või "I Hate You, Bloody Mary" (Ma vihkan sind, neetud Maarja), kus sa lähed pimedasse vannituppa ning lausud seda lauset teatud arv kordi.

Iga kord, kui minu seltskond seda tegi, nägime peeglis alati demoonilist nägu. Meil polnud õrna aimugi, et see, mida me nägime, oli deemon, lihtsalt äkitselt ilmus see hirmus olend peeglisse ning kõik jooksid surmahirmus vannitoast välja… kõik peale minu. Ma arvasin alati, et see oli päris lahe.

Samal ajal kui ma seda tegin, mängisin ma ka igal nädalavahetusel rollimängu Dungeons and Dragons (Vangikoopad ja Draakonid) ning ma olin selles alati võlur või nõid. Viimaks hakkasin ma mõtlema, et kas saaksin ka päriselt maagiat praktiseerida ning proovisin paari rahaloitsu. Mõlemad loitsud toimisid, kuid see võis olla kõigest juhus, mistõttu tegin ma seda ka kolmandat korda ning kolmandal korral loitsusin ma vannitoas deemoni ees ning mõtlesin, et tõstan natukene panuseid, et näha mis juhtub. Ma sain järgmisel päeval 1000 dollarit. Olin pärast seda veendunud, et maagia on päriselt olemas.

Kui ma olin umbes 12-aastane, tutvustas üks sõber mind seltskonnaga, kes mängisid rollimängu Dungeons and Dragons ning kes uskusid samuti, et maagia on päriselt olemas. Tuli välja, et selle seltskonna näol oli tegemist satanistliku kogudusega. Paljud inimesed küsivad minult, et "kas ma ei oleks pidanud sel hetkel jooksu pistma ja peitu pugema?" Ma tuletan neile meelde, et ma kasvasin üles 70ndatel, mil telekas näidatud satanistlikud kogudused olid tõsiselt hirmutavad, kuid… ma armastan pinball'i masinaid, videomänge ja ulmet, nagu näiteks Star Trek'i ja Star Wars'i, ning nendel tüüpidel oli olemas peaaegu iga ulme- ja fantaasiafilm, mida kunagi vaadata oled soovinud. Neil olid pinball'i masinad, maasse süvendatud bassein, suur grillimisnurk ning see oli nagu poiste ja tüdrukute klubi ning seal oli lihtsalt väga lõbus. Ütleme nii, et nad oskasid värvata. Nad teadsid kõike, mida ühe lapse hing võiks ihaldada, mistõttu sattusin ka mina nende seltskonda.

See oli minu esimene kultus. Ma olin selles kuni umbes 18-aastaseks saamiseni ning seejärel liitusin Saatana Ülemaailmse Kirikuga (inglise k – World Church of Satan), mis on palju suurem ülemaailmne kultus. Saavutasin seal ülemvõluri nimelise positsiooni. Suures satanistlikus koguduses on need inimesed, kes praktiseerivad koguduse jaoks maagiat. Neid võib olla ka ainult üks või kuni kümme. Tavaliselt on neid kaks kuni viis ning meie tööks oli reisida maailmas ringi ja teha kõiksugu loitse, mida inimesed meilt soovisid. Kui ma ütlen, et inimesed, siis nende all ma mõtlen rokkstaare, filmistaare, poliitikuid, rikkureid… selle osas, kes soovivad loitse ning kui palju nad nende eest nõus maksma on, pole mingeid piire.

L. I. – Niisiis, sa olid satanistlik ülemvõlur… kirjelda palun väga lühidalt, kuidas sinust ülemvõlur sai?

King – Kuuldavasti valib saatan ülemvõlurid isiklikult välja. Ma ei tea, millised on kriteeriumid. Ma olin praktiseerinud maagiat alates 10ndast eluaastast ning minust sai ülemvõlur, kui ma olin umbes 21-aastane. Ma olin Saatana Ülemaailmses Kirikus olnud umbes 3 aastat. Ma olin näinud ülemvõlurit, kui olin alles laps, kuid ma ei teadnud veel toona, kellega on tegemist. Ülemvõluri välimus on väga unikaalne. Ta kannab torukübarat, võlukeppi või jalutuskeppi, pähe on tal maalitud surnu nägu ning ta kannab teatud tüüpi vanamoodsat smokingut. Kui te lähete YouTube'i keskkonda ning otsite üles artist Pink'i video Like a Pill, siis selles videos ilmub ülemvõlur teie ette neljal korral. Kolmandal ja neljandal korral, kui võlur ekraanile ilmub, on võimalik näha teda loitsimas. Paljud inimesed, kes seda videot vaatavad, näevad küll teda, kuid ei saa aru, kellega seal tegemist on. Kuid sellised nad välja näevad.

Seega saatan valib sinu välja ning nii suurel kultusel on ka tegevjuht ja juhatus. Siis tegevjuht võtab sinuga ühendust ning sa kohtud tegevjuhi ja juhatusega ning nad annavad sulle teada, et sind on välja valitud. Sulle antakse raamat, kus on kirjas sinu töökohustused ülemvõlurina, ning sa otsustad siis, kas soovid seda tööd või mitte, kuid ma ei tea, et keegi oleks sellele pakkumisele kunagi ära öelnud.

L. I. – Seega sind kutsuti mingisuguse ülemnõukogu ette ning nad pakkusid sulle seda positsiooni ning sinust sai siis ülemvõlur?

King – Jah, ning ma tegin seda umbes 10 või 12 aastat.

L. I. – Millist rolli mängib abort satanistlikes rituaalides ning millal sa satanismiga seoses esmakordselt abordiga kokku puutusid?

King – Kohe, kui ma olin 14-aastaseks saanud, tulid satanistliku koguduse liikmed minu juurde ja ütlesid, et ma osalen umbes 9 kuu pärast abordi tegemises. Toimus seksipidu, milles osalesid poisid vanuses 12 kuni 15 ning üks üle 18-aastane naine ning tema eesmärgiks oli jääda rasedaks, pärast mida tehakse talle 9 kuu pärast abort. Kui mulle sellest räägiti, siis ütlesin ma valjusti "lahe", kuid mul polnud õrna aimugi, mis abort on. Oma perekonnas kuulsin ma vist oma vanemaid üks kord seda sõna sosistamas, kui nad kellestki teisest rääkisid, seega ma arvasin, et abort on räpane sõna, kuna nad sosistasid seda ning ma polnud seda sõna kusagil mujal kuulnud. Kui ma küsisin koguduse liikmetelt, mis abort on – kuna ma ei teadnud, mida mul teha tuleb –, siis nad selgitasid, et üsas saab olema laps ning sina tapad ta ära. Seal saab olema abordiarst, kes sind aitab ning meditsiiniõde, kuna tegemist on meditsiinilise protseduuriga. Minu esimene küsimus oli, et kas see on seaduslik? Mulle vastati: "Jah, on küll, kuni ta on üsas. Kuni beebi on veel naise sees, tohid sa teda tappa."

Nii seda meile selgitati. Meile selgitati ka, et "sa tapad beebi." Meile ei öeldud, et me tapame loote või tapame mingeid rakke kehas. Mitte midagi sellist. See on beebi.

Ma arvan, et ma ei oleks nõustunud tapma beebit väljaspool naise keha, kuid teades, et ma võin tappa nii palju kui ma soovin, kui keegi on keha sees… satanismis on kellegi tapmine või kellegi surm kõige tõhusam viis, kuidas oma loitsu edukalt sooritada. Kui üritad saada saatana heakskiitu, et ta annaks sulle midagi, mida sa soovid, siis kellegi tapmine on selleks parim viis. Kellegi tapmine on ülim ohverdus saatanale ning kui sa saad tappa sündimata lapse, siis on see ülim eesmärk.

L. I. – Räägi mulle esimesest abordist, mille sa satanistliku rituaalina tegid.

King – Esimese abordi tegin ma umbes 3 kuud enne 15-aastaseks saamist. See leidis aset ühes talumajas, mis oli üllataval kombel steriilsem kui paljud teised abordikliinikud, milles ma olen aborte teinud. Seal oli abordiarst ja abordiõde. Seal oli jalustes naine, kes oli kohe sünnitamas ning keda ümbritses satanistliku koguduse 13 tähtsaimat liiget, kes olid kõik ülempreestrid ja preestrinnad. Ma olin ringi sees koos naise ja abordiarstiga. Kõik minu koguduse täiskasvanud liikmed olid seal. Mitu naist põlvitas põrandal, õõtsudes taha ja ette ning skandeerides pidevalt "meie keha ja meie ise". Kõrval oli mitu meie koguduse meesliiget, kes kõik laulsid ja palvetasid. Rituaal algas kell 23.45 ning loitsumine algas südaööl, mis on nõidumistund, ning laps suri kell 3.00, mida kutsutakse kuraditunniks.

Minu kogu rolliks kõiges selles oli sisestada skalpell. Ma ei pidanud teda tingimata ise tapma… oluline oli see, et mu käed saaksid veriseks. Seega ma pidin saama kellegi vere oma kätele, kas naise või beebi oma, ning seejärel abordiarst viib protseduuri lõpuni. Selle käigus, mis oli ilmselt üks jälgimaid aborte, mida ma olin kunagi teinud, pistis arst käe emakasse, tõmbas beebi välja ning viskas ta põrandale, kus need naised õõtsusuid. Naised nägid välja nagu nad oleksid seestunud ning kui arst viskas beebi nende ette, siis nad sõid ta ära.

L. I.  Püha Jumal! Mitmes rituaalses abordis oled sa osalenud?

King – Enne ülemvõluriks saamist tegin ma viis. Pärast ülemvõluriks saamist tegin ma veel 141.

L. I. – Kas sa oled kunagi teostanud rituaalse abordi mõnes tuntud abordikliinikus?

King – Jah, olen küll. Ma pakuksin, et olen teinud umbes 20 rituaalset aborti nendes kliinikutes, kuid ma ei ole kunagi arvet pidanud. Ma lihtsalt tean, et ma olen olnud paljudes kliinikutes. Umbes kaks aastat tagasi käisin ma ühes nendest kliinikutest, et teha uurimistööd uue CD-plaadi jaoks, mille kallal töötasin ning see oli väga puhas ja inimesed olid seal väga toredad. Kuid kõik need, kus mina aborte tegin, olid kohutavalt ebasanitaarsed. Need nägid välja nagu õuduste majad, kus kõik kohad olid verd täis, mõnedes ruumides oli verd isegi laes.

L. I. – Kuidas sind kutsuti tegema satanistlikke aborte nendes tuntud abordikliinikutes? Kas keegi helistas sulle? Kuidas see aset leidis?

King – Ülemvõlurina oled sa satanistlikus koguduses see mees, kelle poole kõik pöörduvad, seega enamus inimesi kas helistab kellelegi, keda nad selles koguduses tunnevad või nad helistavad… kuna me tegime ka palju koostööd illuminaatidega, siis nad helistavad neile. Need on inimesed, kes peavad nendest asjadest teadlikud olema… kuid sind kutsutakse osalema. Saatana Ülemaailmne Kirik ei ole ainus organisatsioon, kes teeb nendes asutustes satanistlikke ohverdusi. On veel teisi nõidumisega tegelevaid organisatsioone, näiteks wiccad, kes on tõesti tihedalt seotud abortidega nendes tundud abordikliinikutes. Mõnikord saad sa kutse rituaalse abordi tegemiseks kliiniku juhatajalt või mõnelt juhtivalt administraatorilt või mõnikord on arst satanist ning nad kutsuvad sind abordist osa võtma või nad soovivad, et sa teeksid päeva lõpus mingi tseremoonia.

Iga päeva lõpus viivad satanistlikud ühingud läbi Musta Missa, tavaliselt südaöö paiku, ning antud juhtudel on tegemist pikema teenistusega, mis kestab umbes 2 või 3 tundi, mille käigus pühendavad nad kõik sellel päeval tapetud beebid saatanale. Pole oluline, miks naised lähevad aborti tegema, kõik need beebid pühendatakse päeva lõpus saatanale.

L. I. – Mis nende rituaalsete abortide tegemisel juhtub? Millised peamised sündmused leiavad nende rituaalide käigus aset?

King – Sellele üritusele tuleb ka lapsi, kuid nad pole üldiselt samas ruumis, kus aborti tehakse. Nad on mõnes teises ruumis ning neil on võistlused, et kes lastest suudab öösel kuni kella kolmeni ärkvel olla, ning laps, kes suudab nii kaua üleval püsida, saab auhinna. Need mehed, kes ei kuulu 13 tähtsama liikme hulka, loitsivad ja laulavad. Nad loitsivad samuti selleks, et kaitsta end nende eest, kes võivad nende vastu palvetada, näiteks mõne kristlase eest, kes võib nende vastu palvetada. Samuti ükskõik kelle eest, kes meil enda kaitseks taskus on… näiteks kui me oleme mõne šerifi asetäitja või politseiniku või kedagi seesugust kinni maksnud, siis keegi ei uuri meie tegevuse kohta. Seal on naised, kes laulavad ja õõtsuvad. 13 liiget ümbritsevad naist, kellele tehakse aborti, ning nemad on need, kes teostavad siis reaalselt maagilist loitsu. Ühel juhul soovis meilt loitsu kohalik linnapea. Ta pöördus meie poole, kuna ta soovis oma linna jaoks läbi suruda mingit kohalikku määrust, mida ta oli juba kaks või kolm korda edutult kehtestada üritanud. Ta oli olnud juba mõnda aega satanistliku koguduse liige. Ta oli üritanud selle läbisurumiseks kasutada igat seaduslikku teed, kuid see ei õnnestunud kunagi, mistõttu ta leidis kellegi, kes oli nõus laskma endale aborti teha ning nõustus selle aset leidmisega meie satanistlikus koguduses ühel ööl, mil me saime samaaegselt sooritada nii abordi kui ka manada loitsu. Üldiselt ilmuvad sellises väikelinna koguduses kõik seda sündmust vaatama. Suuremas kohas, näiteks siis, kui ma olin Saatana Ülemaailmse Kiriku liige, olid kohal ülemvõlur ja inimesed, kes soovisid oma loitsu saada. Kohal on veel abordiarst ja tema meditsiiniõde. Sageli on tuntud abordikliinikutes neid päris palju, kuna paljud inimesed, kes nendes kohtades töötavad, on nõiad või satanistid. Seega paljud inimesed on seal nõus satanistlikul üritusel osalema.

L. I. – Kas sa ütleksid, et tuntud abordikliinikud meelitavad ligi okultiste võimaluse tõttu teostada rituaalseid aborte?

King – Ma ütleksin küll, et see väide on täiesti tõene. Näiteks need inimesed kes kuuluvad NOW-i (National Organization for Women ehk Riiklik Naiste Organisatsioon), paljud nendest on wiccad ning wiccadel, kuigi nad väidavad, et nende põhimõtteks on elu hoidmine, on lubatud "purustada" igaüht, kes mingilgi viisil neile vastu astub ehk siis neil on lubatud vastaseid vajadusel hävitada ükskõik millisel viisil, mis nende puhul tähendab siis maagia abil. Näiteks kristlastena palvetame me nende pöördumise eest. Nemad näevad seda aga kui õigustust jahihooaja avamiseks kristlaste vastu. Nad näevad samuti naiselikku vormi, naist, maaema või Gaiana. Seega neil on see naiselik kuju, mida nad kummardavad ja nad kujutavad ette, et tema ongi jumalanna ning et laps võtab temalt midagi ära, mistõttu on abort nii-öelda saatanlik sakrament.

Nii nagu katoliiklikud mehed ühinevad preesterkonnaga, kuna neid tõmbab pühaduse ja Jumala teenimise poole, tõmbavad abordikliinikud ligi sataniste satanistliku preesterkonna jaoks.

L. I. – Kas sa oled kunagi kogenud suutmatust aborti või oma rituaali lõpuni viia, kuna inimesed palvetavad abordikliiniku ees?

King – On juhtunud rohkem kui korra, et mõni beebi on trotsinud oma saatust ning abordi üle elanud. Ükskord, kui ma abordikliiniku juurde jõudsin, siis seal olid inimesed kahel pool tänavat. Ühel poolel olid inimesed, kes palvetasid ja skandeerisid abordi vastu, ning minu poolel olid siis inimesed, kes olid ilmselgelt abordi poolt ning nad karjusid kõiksugu roppusi inimestele üle tänava. Kui me sisse läksime ja üle tänava vaatasime, siis me nägime, et kõik inimesed tänava teisel poolel põlvitasid. Sel päeval meie kavandatud rituaalne abort ei õnnestunud. Ma arvan, et see juhtus mul umbes kolmel korral ning kõigil kolmel korral… imelik, aga see ei jõudnud mulle kunagi varem kohale, et kõik kolm ebaõnnestunud aborti nurjati õues palvetajate poolt.

L. I. – Millist nõu oskad sa anda inimestele, kes palvetavad abordikliinikute ees, eriti siis kui nad kahtlustavad, et sees võidakse teostada okultistlikke toiminguid?

King – Esmalt, ärge lõpetage! Abordikliinikus ei toimu midagi, mis teid kahjustada saaks. Muidugi on kõikjal teie ümber deemonid, kuid mõelge saatanast nagu ketis olevast koerast – kui te ei lähe keti ulatusse, siis ta ei saa teid hammustada. Olge armu seisundis kui te lähete. Võtke kaasa pudel pühitsetud veega. Ärge pritsige seda inimestele, kes koos teiega seal on, ega oma vastastele, kuna teid kaevatakse kohtusse. Tead, need inimesed kaebavad teie peale kõige jaburamatel põhjustel. Kuid kindlasti pritsige end saabudes ja lahkudes. Pritsige seda kõikidele oma pereliikmetele. Kui teil on võimalik enne sinna minekut vastu võtta armulaua sakramenti, siis see oleks ideaalne. Kui te lähete sellel päeval missale, siis paluge pärast missat mõned minutit meie Issandat, et ta saadaks oma Ema teiega. Võtke roosipärg endaga kaasa ja pekske kurat sellega surnuks. Kurat kardab mitmeid asju, kuid peamiselt kardab ta hästi väljaarenenud katoliiklast; katoliiklast, kes mõistab oma usku ja kes teab, mida spirituaalne sõda endast kujutab. Ta ei taha sõdida kellagagi, kellel on raudrüü seljas.

Jaanuaris 2008 oli Zacharyl, kes töötas toona ehtekioskis, kohtumine Jumalaemaga, mis muutis tema elu. Keset kaubanduskeskust koges Zachary imettegeva medaljoni väe abil rahu, mis oli üle igasuguse mõistmise. See rahu oli Jeesus Kristus, Rahu Prints. Jumalaema armastus päästis Zachary põrgust ning tõi ta otsejoones oma poja Jeesus Kristuse südamesse. Ta hakkas käima Vermonti Püha Francis Xavieri Katoliku Kirikus ning mais 2008 (Maarja kuus) sai Zachary Kingist katoliku kiriku liige. Pärast 26 aasta pikkust seotust okultismiga on Zacharyst saanud Jeesuse Kristuse sõdalane ning ta soovib jagada oma teadmisi Jumala laste kaitsmiseks. Zachary tunnistus tõestab, kui suur on tegelikult Jumala halastus ja andestus ning mis üle kõige näitab Tema armastuse sügavust meie vastu. Zachary King elab praegu Floridas koos oma naisega. Ta on rahvusvaheliselt tegutsev kõneleja, kes jagab oma lugu imelisest satanismist pääsemisest kõikjal kus saab. Lisaks Lepanto Instituudile on teda intervjueerinud ka sellised tuntud veebiväljaanded nagu LifeSiteNews.com ja ChurchMilitant.com. Zachary koduleht on Allsaintsministry.org.

Tõlkis Martin Vaher

Allikas: Lepantoinstitute.org.

Endine pankur: mind paluti osaleda laste ohverdamises